Ремонт програвачів вінілових дисків

Сервісний центр спеціалізується на ремонті самого широкого спектру аудіо пристроїв і проводить ремонт всього комплексу звуковідтворювальної техніки. Ми виконаємо ремонт Вашої звукової апаратури кваліфіковано і з високою якістю.

20091202123511Наш сервісний центр володіє всіма можливостями, необхідними для проведення ремонту аудіотехніки на належному професійному рівні. Деталі для багатьох видів аудіо пристроїв різних виробників є в наявності на власному складі компанії. Ми виробляємо ремонт «вінілових» програвачів без обмеження класів апаратів і категорій складності ремонту. Це означає, що наші фахівці виконають як простий ремонт недорогого вітчизняного програвача вінілових дисків, так і ремонт високого ступеня складності вінілового програвача класу Hi-End.

Ремонт програвачів вінілу — види послуг :

  1. Ремонт програвачів вінілових дисків (програвачів вінілу).
  2. Профілактика вінілових програвачів
  3. Термінова діагностика вінілових проигрываетелй

Якщо в переліку обслуговується апаратури Ви не знайшли найменування Вашого аудіо пристрою, це не означає, що ми не зможемо його відремонтувати. Телефонуйте нам.

Надається гарантія на виконані ремонтні роботи та встановлені деталі.

Можливий терміновий ремонт програвачів вінілових дисків при наявності на складі сервісного центру необхідних комплектуючих виробів на момент надходження пристрою в ремонт.

Leave a Reply

*

captcha *