Ремонт проекційних телевізорів і відеопроекторів

Для того, щоб ремонт Вашого проекційного телевізора не make money from the internet став необхідністю, не зайвим буде отримати деяку інформацію про нього. Базовим складовим елементом проекційного телевізора є зворотний проектор. Проектор-це складна оптико-електронна система, що включає в себе призми, дзеркала і лінзи, функцією якої є «перенесення» збільшеного зображення на екран.

stacks-image-5fb4be9-1200x674

Набагато більш високу, у порівнянні з телевізорами на основі електронно-променевих трубок, якість зображення у проекційних телевізорах обумовлено використанням піксельних матриць просветного екрану і джерела світла-лампи. Правильне користування проекційним телевізором, здатне запобігти його ремонт, полягає саме в розумному відношенні до лампи, експлуатаційний термін, якій спочатку обмежений і становить у середньому 2 500 годин. Компанії-виробники проекційних телевізорів, medical residency loans у технічних паспортах на виріб, як правило, поміщають рекомендації щодо допустимого терміну безперервної роботи телевізора. Такий термін у більшості випадків не перевищує 9-11 годин. Примітно, що занадто часте вмикання-вимикання теж здатне наблизити необхідність ремонту Вашого проекційного телевізора.

Кілька слів про ремонт проекторів
Провісником прийдешнього порушення нормального функціонування проекційного Вашого проекційного телевізора є зниження яскравості екрану. Якщо це сталося Вам варто звернутися в сервісний центр.
Електронна система проекційного телевізора значно складніше системи телевізори з електронно-променевою трубкою, тому і ремонт проекційного телевізора вимагає участі більш висококваліфікованих фахівців і використання передових технологій.
Досвідчені майстри в найкоротші терміни, на професійному рівні з використанням сучасного діагностичного та ремонтного лабораторного обладнання здійснять ремонт проекційних телевізорів практично всіх провідних виробників, таких як: Samsung, Sony, Thomson, Philips, LG, Toshiba, Panasonic і т. д.
Ви можете замовити ремонт проекційного телевізора як вдома так і в нашому сервісному центрі.
Крім того, наш сервісний центр проводить технічне обслуговування і ремонт проекторів таких виробників як Optoma, Panasonic, Viewsonic, Sanyo, InFocus,how to be a private lender Epson, Toshiba, Sony, Benq, Mitsubishi, NEC і багатьох інших. Однак, в силу того, що ремонт проектора вимагає особливих умов, досяжних тільки в лабораторії, ми проводимо його тільки в нашому сервісному центрі.

Деякі організаційні питання, що стосуються ремонту 
З’ясувати причину виходу проекційного телевізора з ладу, можливість і доцільність проведення ремонту, його вартість наші фахівці зможуть лише після первинного огляду (не по телефону!!!). У тому випадку, якщо Ви вирішите проводити ремонт в нашому сервісному центрі, діагностика проводиться безкоштовно.
Доставити проекційний телевізор в наш сервісний центр, Ви можете як самостійно, так і скориставшись послугою нашої служби доставки (вартість виїзду за однією адресою становить 25 грн.)
По закінченню діагностики, майстер, який здійснював огляд, зв’язується з Вами й надає Вам стосується ремонту інформацію, а саме: остаточно встановлену причину несправності, способи її усунення, вартість ремонту і терміни його проведення.

Leave a Reply

*

captcha *