Ремонт прасок

Якщо ваш вірний помічник — улюблений праска — несподівано перестав подавати ознаки життя, не поспішайте шукати йому заміну і вирушати в найближчий магазин. Майстри нашого сервісного центру оперативно і якісно готові виконати ремонт праски.

591790b7d615b2b

Можна провести самостійний ремонт праскиПриміром, замінити шнур. Так, але варто пам’ятати, що праска, як і будь-який інший електроприлад може бути травмо — і пожежонебезпечним, тому тестування та відновлювальні роботи краще довірити фахівцям.

Ми виконаємо ремонт праски в таких випадках:

— якщо не включається. Причиною цього могли стати несправність проводки, кабелю, плати.

— якщо не гріється. Перегорів нагрівальний елемент або вийшов з ладу терморегулятор.

— зламався відпарювач.

— негерметична ємність для води (під час експлуатації вода тече на речі).

— перестала включатися захист від перегріву.

— не регулюється температура нагріву.

— під час прасування праска задимівся.

— механічні поломки (шнур, вилка, корпус).

Умовно ремонт праски можна розділити на два рівня складності:

Перший рівень передбачає часткову розбирання праски: заміна вилки. Такі відновлювальні роботи проводяться в найкоротші терміни (протягом одного дня).

На другому рівні потрібна повна розбирання техніки. Такі роботи більш складні і трудомісткі: повна заміна терморегулятора або електронагрівача.

У сервісному центрі з ремонту прасок ми проводимо ретельну і повну діагностику, заміну електричних елементів, відновлення парової системи, проводки.

З якими брендами та торгівельними марками ми працюємо.

Для наших майстрів не має значення, якого бренду ви віддаєте перевагу: чи буде це популярні Electrolux, Rowenta і Vitek або маловідома продукція від китайського виробника. Ми докладемо максимум зусиль, щоб незалежно від складності несправностей або відомого бренда Ви залишилися задоволені якістю наданих послуг, термінами і вартістю.

Кілька простих порад, щоб продовжити термін служби і не вдаватися до ремонту праски:

— для зменшення накипу всередині системи краще використовувати відфільтровану воду;

— під час тривалої прасування, робити перерви;

— не допускати заломів шнура.

І пам’ятайте, якісний ремонт праски в Києві – завжди дешевше придбання нового.

Бажаючи заощадити, деякі клієнти спочатку пробують відремонтувати праску самостійно або вдавшись до допомоги приватних майстрів. І дуже часто такі спроби призводять до подорожчання наступних відновлювальних робіт.

Ціни на ремонт праски в нашому сервісному центрі – доступні кожному, а діагностика проводиться безкоштовно. В своїй роботі використовуємо комплектуючі від офіційних виробників і розробників.

У нашій компанії працюють тільки професіонали своєї справи, адже від кваліфікації фахівця безпосередньо залежатиме тривалість роботи праски в послеремонтный період.

Великий досвід роботи і наявність запасних комплектуючих дозволяють оперативно знаходити несправність і також оперативно усувати її.

Leave a Reply

*

captcha *