Ремонт прасок

Підтримувати одяг у чистоті й охайному вигляді допомагає побутова техніка: праски важливі в будь-якому будинку завдяки безлічі зручних функцій. Але навіть брендова техніка схильна поломок і виходу з ладу: в таких випадках знадобиться хороший ремонт прасок в Києві. Самостійно виправити цей електроприлад складно: щоб домашня техніка і далі служила без проблем і несправностей, важливо знайти достойного майстра з професіоналів.

maxresdefault (8)

Ремонт прасок — Київ і область

  • Якісний ремонт прасок Philips,  Tefal,  Braun,  Rowenta,  Vitek,  AEG,  Ariete,  Aurora,  Binatone,  Bosch,  Clatronic,  Delfa,  Delonghi,  Electrolux,  Fagor,  First,  Gorenje,  Hilton, Liberty, Maxwell, Mirta, Moulinex, Mystery, Panasonic, Polti, Rotex, Russell hobbs, Saturn, Scarlett, Supra, Trisa Electronics, Zanussi, Zelmer у Києві виконують фахівці КТБ-сервіс-це оперативне усунення будь-яких поломок і заміна пошкоджених або зламаних деталей на фірмові комплектуючі.
  • Серед основних типів несправностей, з якими клієнти звертаються до майстрів — пошкодження шнура живлення або штепселя, проблема з індикатором вибору режимів. Також до майстра можна звернутися, якщо потрібна чистка внутрішніх деталей праски або робочої підошви від нальоту і накипу.
  • Часто доводиться майстрам центру виконувати ремонт прасок з парогенератором: специфіка поломок такої техніки полягає в несправностях парогенеруючого елемента або забрудненні парових каналів. Якщо включену праску не поспішає нагріватися, потрібно усунення поломки блоку управління або нагрівального елемента.
  • У випадку, коли прилад не вмикається, причиною може послужити порушення в кабелі живлення або в блоці управління – це привід замовити ремонт парових прасок в сервісному центрі.
  • Нерідко потрібно замінити трубчастий електронагрівальний елемент: фахівці майстерні виконають акуратну розбирання техніки і поміняють ТЕН і терморегулятор на нові деталі.
  • При утворенні вапняного нальоту в прасці знижується ефективність подачі пари – в такому разі необхідна професійна чистка каналів, по яких подається пара. Звернення до майстра дозволяє уникнути перегріву датчиків температури: своєчасний ремонт праски подовжує термін експлуатації приладу і підвищує ефективність роботи нагрівальних елементів, збільшує інтенсивність подачі пари.

Ціна на ремонт праски в Києві

Ми – це професіонали з навичками, знаннями та інструментами, яким по плечу налагодити роботу прасок різних виробників. Це якісний ремонт прасок будь-якої складності за досить демократичною вартості.

Leave a Reply

*

captcha *