Ремонт пральних машин

стиральные машины

Мережа сервісних центрів «Політехніка» здійснює ремонт та обслуговування пральних машин. Виконуємо ремонт пральних машин  будь-якого ступеня складності.

Висококваліфіковані фахівці проведуть початкову діагностику, необхідні ремонтні та профілактичні роботи і кінцеве тестування, що гарантує якісний ремонт техніки.

Ми ремонтуємо бренди таких виробників:

Ardo, LG, Beko, Bosch, Gorenje, Samsung, Candy, Electrolux, Indesit, Ariston, Miele, Siemens, Whirlpool, Zanussi та інші.

Наша майстерня укомплектована високоточним діагностичним, вимірювальним та налагоджувальних обладнання, що гарантує якісний ремонт техніки. Також у  нашому сервісному центрі є в наявність всі необхідні запчастини, матеріали та інструменти.

Виконуємо такі роботи по ремонту  пральних машин:

Заміна амортизаторів, заміна бака, заміна барабана, заміна двигуна, заміна заливного клапана і шланга, заміна підшипників і сальників, заміна манжета термостата, заміна моторчика сушки, заміна нагрівального елемента, заміна Тена, заміна ПЗП,

прочищення зливної системи, заміна реле рівня води, заміна ременя приводу барабана, заміна зливного насоса (помпи), заміна зливного шланга, заміна температурного датчика (резистора), заміна та ремонт електронного модуля (плати управління) та інші види робіт.

Надішліть техніку в руки фахівців прямо зараз не гайте часу! Ми заощадимо ваш час і гроші!

-Виконаємо ремонт в максимально стислі терміни.

- Діагностика безкоштовна в разі ремонту (у разі відмови від ремонту сплачується 95гр..)

-Гарантійний термін на всі послуги становить 1 місяць.

-Гарантія на комплектуючі, використовувані при ремонті техніки, надається відповідно до гарантійної політикою їх виробників, але, як правило, не менше 1 року.

Звертаємо вашу увагу, ви можете замовити виклик майстра всього за 50гр.,

Leave a Reply

*

captcha *