Ремонт плойок

З допомогою плойок легко створювати зачіски: ці універсальні побутові прилади користуються попитом і випускаються практично всіма виробниками побутової техніки для дому. Оскільки в плойках є нагрівальні елементи і різні механічні деталі, пристрій може періодично виходити з ладу – в такому разі потрібен ремонт плойокЗламану плойку можна швидко полагодити, звернувшись до професійних майстрам, що володіє інструментами, обладнанням і спеціальними знаннями.

1382142_images_635609067

Ремонт плойки в Києві

  • Фахівці сервісного цента виробляють ремонт плойок BaBylissRowenta, Remington, BoschClatronic, Maxwell, Polaris, Sencor, Vitek, Zelmer у Києві.
  • Строк, за який майстрам центру вдасться виправити неполадки, варіюється в залежності від обсягу майбутнього ремонту.
  • Найчастіше клієнти приносять дрібну побутову техніку такого плану з нескладними несправностями – будь-який ремонт плойки для волосся починається з проведення діагностичних процедур.
  • Якщо у плойок пережатий кабель або постраждала ізоляція проводки, пошкоджений механізм відкриття плойки, в майстерні є всі необхідні інструменти для лагодження проводки і електричних частин пристрою. На складі підприємства є фірмові запчастини для заміни елементів корпусу або пластикових деталей.
  • Якісний ремонт плойок професіонали гарантують і у випадку, якщо у пристрої збивається температурний режим і відсутня індикація, а також майстри зможуть допомогти, якщо всередину корпусу потрапила волога або потрібна заміна термодатчика.
  • Якщо згорає нагрівач плойки, майстер сервісного центру пропонує повну заміну нагрівача.
  • Фахівці компанії можуть впоратися з поломками будь-якої складності в максимально короткий термін: звернувшись в цю майстерню, клієнт незабаром побачить результат – чудово працюючу техніку.

Ціни на ремонт плойок

Сервісний центр пропонує найбільш лояльні розцінки на ремонт дрібної побутової техніки: здавши на ремонт будь-яку модель плойки, через чітко визначений термін клієнти отримують на руки відремонтований прилад в робочому стані.

Серед переваг співпраці з майстерні – якість і рівень ремонтних робіт, фірмові комплектуючі, закуплені у перевірених постачальників, чіткі умови обслуговування і гарантія добре виконаної роботи.

Leave a Reply

*

captcha *