Ремонт планшетів

Ми виробляємо якісний ремонт планшетів, використовуючи тільки оригінальні комплектуючі та професійне сертифіковане обладнання. Досвід ремонту ноутбуків та ПК у цій справі можна вважати великим, так як Ми почали надавати послуги з ремонту ноутбуків, планшетів з самого моменту їх появи.

tablets

Гідною заміною ноутбуків стали планшети, зручні тим, що займають набагато менше місця, виконуючи ті ж функції. Зрозуміло, ринок заполонила продукція не тільки відомих виробників, але і різні китайські «аналоги», значно поступаються в якості. В результаті ремонт планшетів став одним з провідних напрямків у багатьох компаній, які займаються ремонтом комп’ютерної техніки.Наша мережа сервіс-центрів стала лідером в даній сфері діяльності, наші численні фахівці здійснюють якісний ремонт планшетів. Крім того, ми виконуємо професійний ремонт планшетів будь-яких марок, в тому числі, Apple, Asus, Samsung, Lenovo, Prestigio, HP, Acer та інших.

Професійний ремонт планшетів

Найчастіше нашими фахівцями здійснюється ремонт китайських планшетів, і причиною тому стає бажання власників планшетів і ноутбуків заощадити. Однак економія повинна бути розумною, зокрема, серед китайських виробників також є ті, чия репутація на світовому ринку вже досить висока. Тому, купуючи планшет або ноутбук невідомої марки, його майбутній власник йде на певний ризик. Втім, після заміни що вийшли з ладу деталей на більш якісні, можна отримати цілком надійне пристрій — все залежить від професіоналізму спеціаліста.

Так, найбільш часто потребує ремонту сенсорний екран планшета, стільникового телефону, як найбільш чутливий вузол. Якщо на поверхні екрана виникли спотворення і кольорові плями, то, по всій видимості, потрібна заміна дисплея в планшеті. Якщо ж планшет перестає реагувати на торкання пальцем сенсорного скла, то, отже, повинна бути виконана заміна тачскріна на планшеті…

Увага — серйозні несправності планшетів

Іноді, внаслідок несильного удару, функціональність планшета зберігається, а рідкокристалічний дисплей продовжує радувати цілісним зображенням, але все це перекреслюється тріщиною на склі. У таких випадках єдиним виходом є заміна скла на планшеті, яка може бути виконана досить оперативно. І нерідкі випадки, коли планшет виявляється в такому важкому стані, що для відновлення всіх функцій необхідна тільки повна заміна екрану на планшеті. Слід зазначити, що в більшості випадків, по ряду причин, ремонт екранів планшета дуже скрутний.

Ще одним поширеним явищем можна назвати вихід з ладу акумулятора планшета. Саме це нерідко стає причиною того, що не включається планшет. Ремонту акумуляторні батареї планшетів не підлягають, тому рішення тільки одне — заміна акумулятора в планшеті на новий.

Якою б складною не була несправність у вашого планшета, наші фахівці обов’язково виявлять її і усунуть. Для вашої зручності передбачена можливість зробити онлайн замовлення ремонту несправного планшета. Високий професіоналізм, комфортний сервіс та гарантована якість роботи — ось три кити, на яких стоїть наш Сервісний Центр по ремонту планшетів та іншої цифрової техніки.

Переваги роботи з нами

  • Професійне, новітнє обладнання для ремонту планшетів, електронних книг, iPhone, ремонт ноутбуків, комп’ютерів, стільникових телефонів, фотоапаратів, а також іншої цифрової техніки.
  • Найсучасніше обладнання для відновлення жорстких дисків, флешок, карт пам’яті, а також спеціальне програмне забезпечення для відновлення видалених файлів.
  • Ліцензійне програмне забезпечення для видалення вірусів і блокувальників Windows, при цьому всі дані та жорсткому диску зберігаються.
  • Інженери з величезним досвідом роботи в даній області. Довіряйте тільки професіоналам! Не звертайтесь до приватних майстрів – вони ніколи не дають гарантії і часто ховаються. Приватний майстер, як правило – самоучка.
  • Швидкий ремонт — ми не затягуємо терміни!
  • Великий склад запчастин (матриці, сенсорні екрани, дисплеї, шлейфи, жорсткі диски та ін) для ремонту пристроїв фірм виробників Samsung, Nokia, Apple, HTC, HP, Acer, Lenovo, LG, Fly, Philips, Sony Ericsson та інших.
  • Виїзд інженера на будинок для ремонту, налаштування комп’ютера або ноутбука у Вас вдома або в офісі.
  • Гарантія на всі види робіт та комплектуючі.

Роздрукуйте купон на знижку.

Наш сервісний центр надає якісні послуги ремонт планшетів, строковий і якісний ремонт ноутбуків та телефонів по дуже привабливим цінам. Тільки в нашому сервіс центрі є строковий (експрес) ремонт цифрової техніки.

Де відремонтувати планшет? У нас! Ми візьмемося за ремонт планшета будь-якої складності!

Leave a Reply

*

captcha *