Ремонт планшетів 3Q

Бренд 3Q, що випускає лінійку досить привабливих потужних планшетів – досить молода, але перспективна компанія. Їх продукція полюбилася тисячам покупців завдяки гарному функціоналу гаджетів, їх стильному дизайну, і широким можливостям, які отримує користувач. Ціна при цьому залишається порівняно доступною.

maxresdefault (9)

При цьому, як завжди буває, закінчення гарантії супроводжується яким-небудь поломкою планшета. В магазин його вже не повернути, а працювати з пошкодженим пристроєм немає ніякої можливості. 

У цьому випадку правильним рішенням стане звернення в Сервісний Центр. 

Працюючи в Києві вже кілька років, майстри провели ремонт не однієї сотні планшетів, в тому числі і марки 3Q.

Найбільш часті поломки планшета цього бренду

  • Як і будь-які інші планшети, пристрої цієї лінійки мають дуже слабке місце – екран, який може вийти з ладу з кількох причин: після сильного натискання, удару, попадання води і падіння. Найчастіше в цьому випадку потрібна заміна скла або екрана (матриці).
  • Некоректна прошивка – не менш розповсюджена причина, по якій власники планшета звертаються в сервісний центр. Це обставина викликає часті збої в роботі або повний вихід з ладу. Засмучуватися з цього приводу теж не варто.
  • Однак навіть якщо ви не знаєте точної причини поганої роботи девайса, досить звернутися до професіоналів, і вони швидко виявлять її. У нашому центрі жителі Києва та області отримають кваліфіковані поради та термінову діагностику планшета 3Q.

Кажучи про ціну на послуги, якусь певну суму назвати не вдасться, так як перед цим потрібно виявлення причини поломки. При виході з ладу тих чи інших деталей, фахівці центру проведуть її заміну, в тому числі і заміну скла. З цінами на ремонт планшетів можна ознайомитися з прейскуранта.

Leave a Reply

*

captcha *