Ремонт пилососів

Пилососи відрізняються найбільш частим виходом з ладу із-за наявності складних механізмів – колекторних двигунів і великої частоти їх обертання. Пилососи на ринку побутової техніки представлені двох видів – з охолодженням і без нього.
remont-pylesosov-3

Від цього безпосередньо залежить тривалість їх роботи.

Без охолодження без перерви пилосос здатний функціонувати до 15 хвилин. Наявність охолодження дозволить користуватися їм до півтора годин. Не виконане під час вимикання здатне привести до серйозної поломки так само, як і засмічені фільтри.

До найбільш частих несправностей в роботі мотора пилососа відноситься раптове відключення, поява надмірного шуму, свисту і навіть диму.

Поява таких характерних ознак свідчить про те, що слід звернутися в сервісний центр, який виконує ремонт пилососів.

Всі поломки визначаються виходячи з того, чи здійснюється робота пилососа з перебоями або не здійснюється зовсім. В цьому випадку могла виникнути проблема з проводами. Слід перевірити надходження електрики шляхом включення іншого приладу, оглянути шнур на предмет пошкоджень. Якщо не помічено несправностей, варто звернутися в ремонт пилососів. Можлива поломка вимикача або порушення контактів мікросхеми. Якщо ж пилосос працює справно, але погано всмоктується пил, необхідно перевірити, не засмітився шланг.

На роботу пилососа можуть негативно впливати перебої з напругою електроенергії.

Для того, щоб не допустити появу неполадки, слід придбати автономний стабілізатор напруги. Не менший вплив надає і попадання вологи. Турбіна виконана з металу і не володіє захистом від корозії. Волога, що потрапила в корпус пилососа, провокує появу іржі, здатної вивести з ладу турбіну. Крім цього, до вологих стін турбіни здатна чіплятися пил, утворюючи нашарування. Це викличе неполадки в роботі пилососа і в деяких випадках знадобиться ремонт пилососів.

Таким чином, головними причинами виникнення поломок є стрибки напруги, потрапляння вологи, перегрів і механічне пошкодження пилососа. Нерідко потрібна заміна деталей в сервісному центрі. Кваліфіковані працівники здійснюють ремонт пилососів щодня, їх досвід дозволяє швидко здійснити діагностику, виконати ремонт або замінити деталь на оригінальну. Це дозволить використовувати пилосос ще багато років.

Leave a Reply

*

captcha *