Ремонт підсилювачів

усилитель

Мережа сервісних центрів «Політехніка» здійснює ремонт та обслуговування підсилювачів. Виконуємо ремонт підсилювачів  будь-якого ступеня складності.

Висококваліфіковані фахівці проведуть початкову діагностику, необхідні ремонтні та профілактичні роботи і кінцеве тестування, що гарантує якісний ремонт техніки.

Наша майстерня укомплектована високоточним діагностичним, вимірювальним та налагоджувальних обладнання, що гарантує якісний ремонт техніки. Також у  нашому сервісному центрі є в наявність всі необхідні запчастини, матеріали та інструменти.

Ми ремонтуємо такі види брендів:

Alpine  Arcam  Audiolab  BBK  Cambridge  Challenger  Classe  Creek  DLS  Denon  Exposure  Grado  Harman Kardon  Infinity  JBL  JVC  Kicker  Klipsch  Lexicon  Magnat  Magnum  Marantz  Mark Levinson  Mcintosh  Meridian  NAD  Onkyo  Panasonic  Paradigm  Pioneer  Plinius  Polaris  Primare  Pro-ject  Rega  Rotel  Sony Sven  Thorens  Titan  Teac  YBA  Yamaha та інші.

Виконуємо такі види робіт:

  • Апарат не вмикається
  • Вмикається але не має сигналу
  • Апарат вмикається але не працює
  • Та інше

 

Надішліть техніку в руки фахівців прямо зараз не гайте часу! Ми заощадимо ваш час і гроші!

-Виконаємо ремонт в максимально стислі терміни.

- Діагностика безкоштовна в разі ремонту (у разі відмови від ремонту сплачується 95гр..)

-Гарантійний термін на всі послуги становить 1 місяць.

-Гарантія на комплектуючі, використовувані при ремонті техніки, надається відповідно до гарантійної політикою їх виробників, але, як правило, не менше 1 року.

Звертаємо вашу увагу, ви можете замовити доставку всього за 10гр.,

Leave a Reply

*

captcha *