Ремонт персональних комп’ютерів

Сервісний центр надає послуги по ремонту персональних комп’ютерів різних марок і моделей. Діагностика техніки проводиться абсолютно безкоштовно за умови подальшого ремонту.

image003_33

Всі види робіт виконуються оперативно, в максимально короткі терміни. Варто звернути увагу, що на якість обслуговування, швидка швидкість ремонтних робіт ніяк не впливає. У сервісному центрі працює згуртована команда досвідчених фахівців, кожен з яких несе відповідальність за свій процес і виконує роботу спеціальним сучасним обладнанням.

Звернувшись в Сервісний центр клієнт не тільки заощадить час і гроші, але і забезпечить свого комп’ютера довгий термін служби. Оскільки, беручись за роботу, майстри гарантують вам якісне виконання сервісного обслуговування.

Комп’ютерна допомога в Києві дозволить вам оцінить найвищий європейський рівень сервісу і доступні ціни на виконання всіх видів робіт.

Гарантія якості

Швидка комп’ютерна допомога в Києві проводиться Сервісним центром. Кожен клієнт по закінченню ремонту отримує гарантію на виконаний сервіс. На кожний комплекс робіт видається визначений гарантійний період. Якщо в цей період відбудеться повторна поломка — комп’ютерний сервіс зобов’язується виправити її безкоштовно.

Наш сервіс

Наша команда професіоналів надає експрес послуги по сервісному обслуговуванню і ремонту комп’ютерної технікиЗателефонувавши за вказаним номером телефону ви зможете отримати безкоштовну консультацію, а також розпізнати фактор, що викликав пошкодження вашого ПК.

Виконання більшої частини ремонтних робіт здійснюється протягом кількох годин. Як тільки ви приносите свою комп’ютерну техніку у наш сервіс — майстер одразу ж оцінює складність поломки, її причину і обумовлює вартість ремонту.

Також нашим сервісом передбачений терміновий ремонт компів, терміни якого обумовлюються при здачі поламаного пристрою в сервісний центр.

Чому варто звернутися саме до нас

  • Сервісний центр один з лідируючих комп’ютерних сервісів в Києві.
  • Ми виробляємо послуги з ремонту комп’ютерів і телефонів з 2006 року.
  • Фахівці використовують тільки оригінальні запчастини, що поставляються від виробників.
  • При повторному зверненні знижка на ремонт ПК становить 10%.
  • Майстри мають досвід більше 3-х років, а також регулярно підвищують кваліфікацію.
  • Ви отримуєте гарантію на всі види послуг, робіт.

Навіть якщо ви намагалися зробити ремонт свого пристрою самостійно, але у вас нічого не вийшло — ми прагнемо зробити все можливе, щоб виправити вашу техніку!

 

Leave a Reply

*

captcha *