Ремонт перфораторів

В основі перфоратора лежить звичайна електрична дриль. Однак зворотно ударна специфіка роботи цього інструменту передбачає наявність особливого механізму, який здатний перетворювати обертовий рух вала в ударне. Це механізм, як правило, в основному і виходить з ладу при поломці перфоратора. Цей інструмент завжди працює при підвищених навантаженнях, тому від поломок не застраховані ні дешеві, ні брендові моделі. Тому в разі поломки або доведеться освоювати ремонт перфоратора своїми руками, або шукати підходящу компанію, що надає послуги з ремонту складного електроінструменту.

hr5201c

Варто братися за ремонт?

Багато користувачі впевнені в тому, що ремонтувати дешеві моделі не має сенсу. Вони мотивують своє скептичне ставлення до ремонту несовершенностью конструкції дешевих, в основному китайських, моделей. Проте якщо з ладу вийшла якась малозначна деталь перфоратора, зовсім не означає, що потрібно позбавлятися від інструменту. Зараз можна придбати необхідну запчастину практично в будь-якому магазині. Немає бажання витрачати час на пошуки по магазинах? У цьому випадку можна скористатися інтернетом.На сайтах інтернет-компаній є широкий асортимент запасних деталей практично для всіх марок перфораторів.

Друга причина небажання ремонтувати перфоратори полягає в складності механізму. Однак і в цьому випадку ремонт обійдеться набагато дешевше, ніж покупка нового інструменту. Сучасні можливості інтернету дозволяють не тільки замовити потрібні деталі, але і привести інструмент в робочий стан. Багато компаній, що пропонують запасні елементи для дрилів і перфораторів, здійснюють ремонт цих інструментів.

Скільки коштує і де провести ремонт перфораторів?

Вартість ремонту цього інструменту залежить від категорії складності. В середньому загальна діагностика і профілактичне обслуговування коштуватиме близько 250 рублів. Ремонт першої категорії складності, що включає в себе заміну електронних блоків, вимикачів або щіток з щіткотримачами, також буде коштувати близько 250 рублів. Ремонт другої та третьої категорії складності, що полягає в заміні механічної частини перфоратора і ремонту ротора або статора, обійдеться близько 350-450 рублів. Більш складний комплексний ремонт буде коштувати від 700 до 900 рублів.

У будь-якому випадку, при зверненні в ремонтну майстерню можна заощадити, якщо самостійно замовити в інтернет-магазині потрібні для ремонту деталі. Заявки в інтернет-компаніях виконуються швидко, деталі будуть в точності відповідати зазначеній марці інструменту, а вартість ремонту буде набагато дешевше, так як не доведеться переплачувати ремонтникам за запчастини.

Leave a Reply

*

captcha *