Ремонт парової станції Bosch sensixx своїми руками

Кожна домогосподарка при використанні парової станції стикається з такою проблемою, як поява бруду і відкладень при прасуванню одягу, особливо це неприємно, коли нам потрібно погладити білу одежу, і на ній з’являються плями і розводи жовтого кольору.

509079345_w640_h640_mcsa00658912_e__0_korr_def

Тому необхідно періодично проводити чистку вашої парової станції від накипу.

У даному матеріалі ми розповімо вам, як зробити ремонт парової станції, а саме, як в домашніх умовах зробити чистку, на прикладі парової станції bosch sensixx ds37 editionrosso.

Для того, щоб самостійно почистити парову станцію bosch sensixx ds37 вам потрібно лимонна кислота.

Розводимо пачку лимонної кислоти в теплій воді. Наливаємо в ємність для води вашої парової станції bosch sensixx теплу воду і додаємо в неї пачку лимонної кислоти.

Включаємо парову станцію bosch sensixx в мережу, чекаємо, поки вона нагріється і буде готова до використання. Беремо праска і натискаємо на кнопку подачі пари. Це дія проводимо до тих пір, поки не закінчиться розчин в ємності для води. Потім заливаємо в ємність чисту воду і проводимо ще раз ті самі дії, щоб промити парову станцію від залишків лимонної кислоти. Всі ці дії слід виконувати над тазом або відром, так як під час чищення з отворів в прасці разом з пором буде витікати бруд і накип.

У даній статті ми розповіли вам, як зробити ремонт парової станції своїми руками, а саме, чищення паровий станції від накипу. Таку чистку слід виконувати раз в 3-4 місяці, тоді ваша парова станція прослужить вам довгий час, і не буде неприємних сюрпризів під час прасування білизни.

Leave a Reply

*

captcha *