РЕМОНТ ПАРОВАРОК MIELE

В останні роки пароварки різних моделей і форм від провідних виробників заполонили полиці магазинів побутової техніки. Це пристрій користується заслуженою популярністю на багатьох кухнях. Тим часом, історія їжі, що готується на пару, почалася ще з древнього Китаю, де за допомогою плетених кошиків, встановлених над киплячою ємністю, готували страви з рису. Слов’янська кухня також має безліч рецептів страв, які готуються на «водяній бані». Всім хороша електропароварка. Але ось невдача — недавно відмінно справляється зі своїми обов’язками пароварка перестала працювати. Повернути колишню функціональність вашої кухонної працівниці допоможе наш сервісний центр, який накопичив величезний досвід в ремонті пароварок фірми miele.

Картинки по запросу РЕМОНТ ПАРОВАРОК MIELE

 

Пристрій і принцип роботи пароварок.

Пароварка — досить простий з точки зору технічної складності прилад. Більшість моделей мають кілька ємностей з перфорованим або гратчастим дном, які встановлені на піддон з водою для виробництва пари. З піддоном з’єднується металева трубка, яка знаходиться на звороті його боку. До цієї трубці приєднаний електричний нагрівач і термостат. У схемі також присутня система захисту, розмикати електричний ланцюг при перегріванні. На пристроях встановлена ​​механічна або електронна схема управління і індикації, для контролю за часом і роботою скороварки. Працює цей нехитрий кухонний прилад так: вода з піддону проходить через трубку, нагрівається, закипає і інтенсивно випаровується. Виділяється при цьому перегрітий пар проходить через отвори в гратах і здійснює приготування продуктів. Термостат, встановлений на вузлі нагріву, налаштований на 150 С і не дає нагревателю перегрітися і вийти з ладу.

Типові несправності пароварок miele і способи їх усунення.

Внаслідок простоти конструкції пароварок, несправностей, які можуть виникнути при їх експлуатації, всього дві — виділяється занадто мало пара, і друга — пароварка не нагріває повітря залиту воду.

Пароварка дає дуже мало пара. Якщо у воді, що використовується для приготування їжі, міститься дуже багато солей кальцію, така вода вважається жорсткої. При випаровуванні, присутні в рідині солі кальцію та інші мінерали відкладаються на внутрішній поверхні трубки парообразователя і ускладнюють процес википання. Швидше за все, для усунення такої несправності, знадобиться просто почистити трубку, заливши в парогенератор будь-яку рідину для видалення накипу.

Пароварка miele не працює зовсім. Причин цьому може бути декілька:

- Ні подачі напруги живлення на нагрівальний елемент. Необхідно перевірити ланцюга проходження електричного струму від вилки через схему включення до нагрівача.
- Поломка термостата. Термостат пароварки зазвичай являє собою не розбірну конструкцію. Перевірити його можна, підключивши до висновків пристрої мультиметр в режимі вимірювання опору. При нагріванні термостата вище температури, написаної на його корпусі, прилад повинен розімкнути електричний ланцюг. При несправності деталь заміняють аналогічної.
- Вихід з ладу нагрівача. Можна перевірити, вимірявши його внутрішній опір. Для ТЕНів, розрахованих на напругу живлення 220В, воно зазвичай становить кілька десятків Ом. При внутрішньому обриві або пробої напруги на корпус електронагрівач необхідно замінити.
- Спрацював термопредохранитель. Швидше за все, пароварка була включена без води в нижній ємності. В такому випадку необхідно або поміняти термопредохранитель, або повернути його в робочий стан.
- Поломка електричної схеми управління і індикації. Можна усунути при наявності досвіду і знань в частині електронних схем і компонентів. В іншому випадку, краще звернутися до фахівців. При розбиранні електронних пристроїв, слід дотримуватися техніки безпеки. Якщо ви не впевнені в своїх силах, не варто займатися ремонтом самостійно. Краще зверніться в наш сервісний центр і ми швидко, якісно і з гарантією виконаємо ремонт вашої пароварки miele.

Leave a Reply

*

captcha *