Ремонт оргтехніки — повернення працездатності офісного обладнання

Офісна техніка вимагає не тільки правильної експлуатації, але і дбайливого ставлення. Найчастіше поломка принтерів трапляється по недбалості самих офісних працівників, з вини яких потрапляють всередину пристрою канцелярські скріпки, що призводить до пошкодження чутливих до механічних впливів деталей принтера. Ремонт принтерів Samsung і інших відомих марок від світових виробників коштує сьогодні дорого, та й часу на очікування своєї черги йде багато.

maxresdefault (1)

Постановка на технічне обслуговування обладнання

Тому купуючи офісну оргтехніку, слід завчасно подбати про постановці обладнання на технічне обслуговування в сервісному центрі. Переваги сервісного обслуговування ви зможете оцінити протягом декількох тижнів. По-перше, кваліфіковані фахівці підключать і налаштують ваше офісне обладнання. У відповідності з договором, до вас в офіс буде регулярно приїжджати фахівець, і проводити профілактичні огляди і ремонт оргтехніки. Принтери будь-якої модифікації будуть отримувати кваліфікований ремонт, і ваша оргтехніка завжди буде знаходитися в справному стані.Не слід забувати і про те, що своєчасний ремонт продовжує термін служби офісного обладнання. Як відомо, якість друку документів багато в чому залежить від справності картриджів. Нові картриджі можна заправляти не більше двох-трьох разів, після чого вони потребують відновлення, так як із-за підвищених навантажень, виходить з ладу фоторецептор, який підлягає заміні. Якщо ваше офісне обладнання стоїть на обслуговуванні сервісного центру, дана несправність буде усунута протягом декількох хвилин.Заправка картриджів Epson і інших відомих марок у досвідченого фахівця сервісу займає всього десять-п’ятнадцять хвилин, після чого ваш принтер готовий до використання і ви можете приступити до виконання своїх обов’язків і продовжити друк документації. Укласти договір на технічне обслуговування офісного обладнання ви можете в будь-який момент. Для цього потрібно лише зателефонуватифахівцям сервісного центру і домовитися про зустріч.

Низькі ціни, висока якість обслуговування

Спеціаліст приїде до вас в офіс, зробить огляд обладнання і укладе з вами договір. З цього моменту ви можете бути спокійні за справність обладнання. Регулярні профілактичні огляди, своєчасне виявлення несправностей і ремонт обладнання гарантують вам безперебійну роботу принтерів і інших пристроїв, що буде благотворно позначатися на веденні вашого бізнесу. Ви в будь-який момент можете зателефонувати фахівця сервісу, і він швидко усуне виникла в процесі вашої роботи несправність офісного обладнання.Сервісний центр укладає договори на технічне обслуговування принтерів всіх відомих марок, в тому числі і багатофункціональних пристроїв від світових виробників. Низькі ціни, висока якість обслуговування та короткі терміни виконання замовлень сервісний центр гарантує всім своїм клієнтам, хто укладає договір на технічне обслуговування оргтехніки.

Leave a Reply

*

captcha *