Ремонт обігрівачів

Обігрівачі давно стали незамінним атрибутом в квартирах і будинках: при перебої з опаленням або поганий функціональністю центральних батарей ці прилади дозволяють підтримувати комфортну температуру в приміщенні.

1169437bee1bd5a7

При виході з ладу приладу оптимальним рішенням стане звернення до надійну майстерню, де фахівці відповідного профілю зможуть ліквідувати неполадки і виконати ремонт обігрівачів: масляних, конвекторних, дуек, термопушек, інфрачервоних і інших на високому професійному рівні. Це стане гарантією ефективності послуги і скромних витрат на ремонт техніки.

Ремонт обігрівачів

Фахівці майстерні зможуть провести ремонт обігрівачів: UFOBorkElectrolux, Saturn, MirtaScarlettThomas, Airelec, Applimo, Atlantic, Ballu, Bonjour, Clatronic, Cooper&Hunter, Delfa, Delonghi, Element, Flamingo, Liberton, Lumix, Maxwell, Neoclima, Noirot, Orion, Polaris, Roda, Rotex, Scandi, Thermex, Thermor, VES Electric, Vitek в Києві.

  • Потрібен ремонт масляних обігрівачів, якщо вийшли з ладу реле і ТЕН, порушена цілісність бака. Часто клієнти звертаються в майстерню, коли потрібна заміна Тена і масла. Своїми силами такі несправності не усунути, тому фахівці компанії акуратно виконають розбирання корпусу, проведуть діагностику і визначать причини поломки. Також майстри зможуть провести ремонт обігрівачів, в яких пошкоджені датчики падіння і термопредохранители. У разі потреби заміни зламаних деталей майстер встановить нові фірмові комплектуючі, оскільки на складі компанії завжди в наявності запчастини для масляних обігрівачів різних брендів.
  • Фахівці компанії зможуть зробити і ремонт інфрачервоних обігрівачів в Києві: за роки роботи майстерня накопичила достатньо досвіду, є обладнання та інструменти для якісного і своєчасного ремонту. Найчастіше в обігрівачах такого типу швидко стає несправним нагрівальний елемент: до цієї поломки призводять скачки напруги. Краще не ремонтувати прилад будинку: у сервісному центрі майстра оперативно поміняють деталь на нову.

Після професійної ремонту та налагодження прилад буде знову функціонувати як новий, і власникам не доведеться турбуватися про безпеку і стабільної роботи обігрівача.

Ціна на ремонт електрообігрівачів

Обійдеться ремонт обігрівача на дому силами фахівців в досить адекватну суму: в майстерні орієнтуються на всі категорії клієнтів і ніколи не завищують ціни на послугиТут з замовника візьмуть тільки реальну вартість роботи і запчастин.

Leave a Reply

*

captcha *