Ремонт ноутбуків

Ноутбуки багато в чому здатні замінити стаціонарний комп’ютер завдяки своїй компактності і невеликій вазі: така техніка транспортабельна і дозволяє повноцінно працювати з інформацією в номері готелю, в кафе і навіть на вулиці. Якщо в гаджеті виявляються несправності, звертатися з проблемами краще в надійний сервісний центр по ремонту ноутбуків (Київ).

remont_noutbukov2

Терміновий ремонт ноутбуків в Києві

  • Майстерня виконує ремонт ноутбуків IBM, Lenovo, Macbook, Samsung, Roverbook, Compaq, Dell, LG, Toshiba, Msi, HP, Acer, Asus,Sony в Києві.
  • Ремонт материнських плат найчастіше потрібно, коли техніка постраждала від неакуратне поводження. Тут можна відремонтувати недорого залитий рідиною ноутбук: майстри сервісного центру виконають розбирання і діагностику пошкоджених елементів, відремонтують материнську плату, відновивши ланцюга харчування. Також терміновий ремонт ноутбуків може мати на увазі і своєчасну заміну мікросхем: в майстерні ВПТ завжди є фірмові комплектуючі до будь-яких марок техніки.
  • Також залитому ноутбука буде потрібно ремонт клавіатури, який буде виконаний ретельно і в найкоротші терміни.
  • Ремонт або заміна кулера (вентилятора) - актуальна проблема, якщо ноутбук перегрівається і помічені перебої в роботі. Майстри почистять систему охолодження ноутбука, щоб уникнути остаточного виходу з ладу мікросхем.
  • Якісний ремонт ноутбуків (Київ) дозволить продовжити життя комп’ютерній техніці: фахівці майстерні розбирають ноутбук, чистять від забруднень роз’єми живлення, систему охолодження, поміняють в разі необхідності термопасту або пропонують клієнту заміну термоінтерфейсу.
  • Заміна матриці екрана потрібна в разі, якщо матриця розбилася або прийшла в непридатність. Майстри можуть полагодити підсвічування екрану, виправити в ньому будь-які неполадки з інвертором або лампами підсвічування.
  • Також майстрам під силу усунути несправності, пов’язані з роботою блоку живлення: буде виконаний ремонт або запропонована заміна блоку. Якщо пошкодився корпус і розхиталися петлі, ноутбук постраждав від дітей або домашніх тварин — фахівці знайдуть причину поломки і запропонують клієнтові найзручніший варіант вирішення проблем з корпусом і петлями.

Вартість ремонту ноутбука в сервісному центрі

Замовляючи майстрам компанії терміновий ремонт ноутбуків (Київ), клієнти отримують в результаті стабільно працюючу і функціональну техніку, яка справно виконує всі свої функції після бездоганно якісного ремонту.

Leave a Reply

*

captcha *