Ремонт м’ясорубок

Майстерня пропонує нашим дорогим клієнтам самий якісний і доступний ремонт М’ЯСОРУБОК у Владивостоці і його передмісті. Виробляємо ремонт м’ясорубок фірм виробників Braun Kenwood Bosch Tefal Vitek, Zelmer, Redmond, Lentel, Bork, Bimatek, Binatone, Lamark, Vitesse, Scarlett, Polaris. Здійснюємо заміну редукторів, шестерень, ножів, решіток, втулок, шнеків, ремонт електроблоків в найкоротші терміни. Наш сервіс зібрав команду справжніх професіоналів, які можуть вирішити навіть найскладнішу проблему, не віднімаючи у вас дорогоцінний особистий час.

1238547b4beedfe0

Наше обладнання для ремонту м’ясорубок

Звертаючись до нас, ви отримуєте високий рівень обслуговування, високу швидкість проведення ремонтних робіт, і все це — у зручний для Вас час.
Наших майстрів відрізняє ввічливе і уважне відношення до вашої проблеми.

Вартість ремонту м’ясорубок

Вартість ремонту М’ЯСОРУБОК завжди складається з вартості вироблених робіт і вартості замінених запчастин. Наші майстри, провівши діагностику несправності, називають вам вартість робіт і тільки після вашої згоди приступають до ремонту м’ясорубки. Вартість діагностики, залежить також від часу, витраченого на виявлення несправності.

Як довго здійснюється ремонт м’ясорубки?

Наша майстерня цінує ваш час, тому виконує замовлення швидко, при цьому клієнт не втрачає якості та вартості послуги.

Наші гарантії

Гарантія на більшість виконаних робіт від 1 до 6 місяців.

Які використовуються запчастини?

Запчастини, які використовуються при ремонті м’ясорубок, отримані від прямих сертифікованих постачальників і пройшли перевірку перед видачею майстру. Вони повністю підходять до тієї моделі кавоварки, на який їх встановлюють.

Прийом заявок на ремонт м’ясорубок

Прийом заявок на поточний день проводиться з 9 до 18 години або за попереднім записом. Так само, ви можете телефонувати диспетчеру протягом дня і якщо наш майстер знаходиться у вашому районі, то йому буде відправлена заявка за вашим запитом і він виконає її негайно.

Leave a Reply

*

captcha *