Ремонт м’ясорубок

Ремонт м’ясорубок в Києві – наш профіль

Вже давно залишилися в минулому часи, коли доводилося господарці перекручувати м’ясо на примітивної ручної м’ясорубці. Ті, кому доводилося часто і багато працювати з м’ясом, із здриганням згадують нелегкі будні.

Сьогодні – не більше, ніж спогад. Сучасні виробники пропонують безліч м’ясорубок, що відрізняються по комплектації, додаткових функцій і ціною. Вони здатні заощадити сили господині, і значно скоротити час перебування на кухні. Але якою б дорогою і якісною не була ваша електром’ясорубка, вона теж може зламатися.

maxresdefault (1)

Щоб розібратися із самою частою причиною несправності і виконати ремонт м’ясорубки, досить заглянути всередину конструкції м’ясорубки. Внутрішні елементи виготовляються з пластика, і при попаданні стороннього предмета в шнек м’ясорубку клинить, а її шестерні виходять з ладу.

Нерідкі випадки і зайвого навантаження. Електричні м’ясорубки виглядають стильно, потужно і надійно, тому більшість господинь впевнені, що такі помічниці здатні працює день і ніч безперервно. Але це омана. Тривалі і часті експлуатації без ремонту м’ясорубок на максимальних обертах призводять до зносу і виходу з ладу редуктора.

Замикають список частих поломок м’ясорубок знос ножа (його не ремонтують, а тільки замінюють), поломка кнопки включення.

Чи можна продовжити термін служби електричної м’ясорубки? Безумовно, досить дотримуватися нехитрих експлуатаційних правил:

— чистота запорука здоров’я і м’ясорубки в тому числі. Не залишайте частинок перемеленої їжі в м’ясорубки. По-перше, під час тривалих перерв між експлуатацією, залишки їжі можуть почати перегнивати. По-друге, їжа може потрапити в мотор.

— регулярна подточка ножів зменшить не тільки час перекручування, але і заощадить електроенергію, а також знизить напругу на механізми, таким чином, не знадобиться ремонт м’ясорубки.

— утриматися від подрібнення овочів та фруктів, т. к. їх сік легко проникає в мотор і може стати причиною замикання і поломки «серця» вашої помічниці.

— не довіряти чищення деталей посудомийній машині.

— не перемелювати горіхи, крупи та сипучі продукти.

— не допускайте тривалих періодів роботи без перерви.

М’ясорубці, точніше її мотору, теж потрібен відпочинок.

— уникати неправильного транспортування. Хоча м’ясорубка – досить міцний інструмент, перевертати зібраний електроприлад і довго трясти – не рекомендується.

— не намагатися проводити самостійний ремонт. Якщо в роботі вашої помічниці були помічені невеликі збої, краще відразу звернутися за допомогою до майстра. Так вдасться уникнути дорогих ремонтів і покупок нового агрегату.

Сервісний центр надасть післягарантійний ремонт електром’ясорубок наступних брендів: Bosch, Elenberg, First, Gorenje, Kenwood, Liberton, Philips, Scarlett, Zelmer, Moulinex, Braun, DEX. Якщо серед цього переліку не знайшли свою торгову марку, це не означає, що ми не зможемо її відремонтувати. Приходьте в наш сервісний центр і наші фахівці усунуть поломки будь-якої складності будь-яких виробників.

Звернувшись в наш центр, Ви отримуєте якісно відремонтований виріб, доступні ціни на наші послуги, гарантійний талон, безкоштовні консультації майстра про подальші правила експлуатації і ми виконаємо ремонт електром’ясорубки, щоб уникнути поломок надалі.

Leave a Reply

*

captcha *