Ремонт музичних шкатулок

Ремонт музичних шкатулок – це прекрасний спосіб вдихнути «нове життя» в предмет антикваріату. Після делікатного і професійного ремонту Ви знову можете отримувати задоволення від дивовижно красивих старовинних мелодій. Музика – це не єдине достоїнство такої скриньки.

maxresdefault (2)

Ці милі, вишукані речі володіють унікальними декоративними властивостями, адже в давнину вони виготовлялися вручну, прикрашалися витонченою різьбою, віртуозною розписом, барвистими орнаментами або гравировками.

Етапи ремонту музичних шкатулок

  1. Діагностика наявних несправностей. Наші майстри обережно обстежують механізм вироби на наявність поломок, визначать підлягають заміні елементи і необхідний обсяг робіт з відновлення зовнішнього вигляду.
  2. Відновлення працездатності механізмів. Після цього етапу музична шкатулка знову зможе програвати свою мелодію і радувати вас танцем витончених фігурок.
  3. Реставрація корпусу. З його поверхні будуть акуратно усунені всі дефекти: подряпини, потертості, тріщини, потемніння та інші.

Чому варто звернутися в нашу майстерню?

Якщо Ви щасливий володар скриньки, яка відтворює музику, але вона припадає пилом без діла, дозвольте цій старовинній штучці зайняти гідне місце у Вашому інтер’єрі. Наша компанія буде рада виконати ремонт музичних скриньок, шарманок та інших пристроїв, подарувати їм другу щасливе життя:

  • фахівці безпомилково виявляють причину поломки і легко усувають проблему;
  • музична скринька після ремонту буде радувати Вас красивими дзвінкими мелодіями;
  • всі роботи виконуються кваліфікованими досвідченими майстрами;
  • відновлювальні роботи здійснюються з високою точністю і акуратністю;
  • використовуються спеціальні ювелірні інструменти.

Наші майстри зможуть відремонтувати скриньку для відтворення музики будь-якого періоду виготовлення. Фахівці знайомі не тільки з сучасними, але і зі старовинними музичними механізмами, якими оснащені ці предмети. Після ремонту Ви почуєте ті ж чарівні звуки, що і перші власники кілька десятиліть або століть тому.

Leave a Reply

*

captcha *