Ремонт мультиварок Philips

Потрібен ремонт мультиварки? Ви на правильному шляху, компанія по ремонту техніки виконає відновлення коректної роботи будь-якої мультиварки Philips в Києві і Україні. Кияни можуть здати мультиварку на лагодження на нашу адресу, жителі інших міст, відправити через Нову Пошту.

6282088-1

Мультіварочная машина — зручний прилад, вихід з ладу якого принесе багато незручностей, щоб позбавити користувача від незручностей і зайвих витрат на покупку нової мультиварки, щодня працюють наші майстри.

Ремонт мультиварок у нас — це вигідно! 

Чому? Відповідь проста, вартість нової мультіварочной машини бренду Philips від 1200 грн, а середній чек ремонту — 350-480 грн. До того ж, при покупці нового приладу потрібно пристосовуватися до нового меню, панелі управління, ретельно вибирати пристрій, спираючись на відгуки, на все це потрібен час. Звернувшись в ремонт, ви отримаєте відновлений прилад максимально швидко, ремонт 1-2 дня в 90% звернень.

Діагностику мультиварки проводимо безкоштовно, навіть при відмові від подальшого ремонту. Термін діагностики від 2-12 годин з моменту оформлення замовлення.

Відносно якості виконаних послуг, можна бути спокійними. Майстри сервісного центру мають досвід лагодження мультіварок, скороварок Philips різних моделей, більше 10-ти років, досконально знають принцип роботи і внутрішній устрій техніки. Деталі змінюються на нові оригінальні або якісні аналоги. Будь-які послуги підтверджуються гарантією.

Детальніше про ремонтні роботи, які виконуються в нашій майстерні:

  • - відновлення або заміна датчика тиску;
  • - відновлення і заміна терморегулятора;
  • - компонентний ремонт плати управління;
  • - заміна плати;
  • - компонентний ремонт блоку живлення;
  • - заміна блоку живлення;
  • - відновлення після попадання рідини;
  • - заміна клапана тиску.

Якщо мультиварка:

- не включається, не гріє, пише помилку, не працює підігрів, таймер — телефонуйте для попередньої консультації або приходьте за нашою адресою .

Leave a Reply

*

captcha *