Ремонт мультимедійних проекторів

Якщо ви знаходитесь тут, то це означає, що у вас виникла проблема з проектором. Фахівці нашого сервісного центру допоможуть вирішити її!

maxresdefault (6)

Ще зовсім недавно комп’ютерні цифрові проектори були розкішшю, але технології не стоять на місці і зараз цим пристроєм складно когось здивувати, адже їх вартість порівнянна з хорошим великим монітором. Можливість переглядати фільми на великій поверхні подобається багатьом, тому поширення цих пристроїв цілком очікувано.

Ми ремонтуємо мультимедійні проектори будь-яких марок – Acer, BenQ, Epson, InFocus, JVC, NEC, Optoma, Panasonic, Philips, Sony, Viewsonic, Vivitek та інші.

Але, на жаль, все обладнання рано чи пізно виходить з ладу. Монітор виконує таку ж функцію – висновок зображення, але процес ремонту монітора проводиться зовсім по-іншому. У мультимедійному проекторі крім електронної складової є і оптична система, яка так само може зіпсуватися.

Найчастішою проблемою, з якою стикаються користувачі, звичайно ж, обмежений ресурс лампи. Наш сервісний центр співпрацює з оптовим постачальником запчастин для відеопроекторів в Росію, тому ми можемо замінити практично будь-яку лампу в найкоротші терміни за низькими цінами.

Крім ремонту періодично потрібно і обслуговування, так як для нагрівається лампи підсвічування використовується система охолодження, яка з часом забруднюється і перестає виконувати свої функції. Для чищення проектора від пилу потрібно звертатися до професіоналів, щоб не пошкодити його. Самостійне розкриття і розбирання компонентів може призвести до того, що обладнання доведеться викинути, так як деякі дрібні деталі окремо не продаються, а весь вузол оптики може коштувати як весь пристрій.

Leave a Reply

*

captcha *