Ремонт мотобура

Вибір мотобурів може стати досить складним завданням для непрофесіонала. Число різновидів подібного виду обладнання, яке представлене на ринку, вкрай велике, і вони досить суттєво відрізняються функціональністю. Перед придбанням мотобури потрібно визначитися з примірним переліком робіт, для яких буде використовуватися пристрій. В залежності від нього буде підбиратися обладнання з необхідними характеристиками.

remont-motoburov

Мотобур навіть з найменшою потужністю цілком здатний здійснювати буріння на піщаному ґрунті, пухкому грунті або супіски

З подібним обладнання можна впоратися поодинці, причому навіть у тому випадку, якщо оператор не мав досвіду роботи з подібною системою. Оснащують таку техніку двотактними двигунами, і вона має вагу, що не перевищує десяти-двадцяти кілограм. Точна характеристика потужності може сильно відрізнятися від моделі до моделі, але звичайно залишається в межах однієї-двох кінських сил.

Слід такий мотобур купити тим, хто планує використовувати агрегат від випадку до випадку і для роботи невисокою ступеня складності.

З його допомогою можна, наприклад, бурити лунки для посадки дерев або закладання добрив, робити технологічні отвори або ями для стовпів огорожі. Із-за невеликої ваги мотобури невисокої потужності поширені у любителів підлідного лову — якщо це обладнання розібрати, вона чудово поміститься в автомобільний багажник.

Мотобур середньої потужності призначений для роботи з щільними грунтами і в’язкими глинистими грунтами. 

Ефективність роботи подібні мотобури мають досить високу — за одну годину можна бурити до п’ятнадцяти метрових лунок, однак вага і енергоспоживання також будуть вище, ніж у легких буров. Купити такий мотобур варто, якщо плануються масштабні будівельні заходи. За допомогою цього агрегату можна проробляти отвори для фундаменту або оновити огорожу навколо будинку.

Leave a Reply

*

captcha *