Ремонт моніторів Samsung

Samsung – один з найпопулярніших брендів по всьому світу. Моніторів цього виробника дуже багато і їх можна знайти буквально в кожному офісі або будинку. Марка зарекомендувала себе як надійна робоча конячка, але при тривалій або неправильної експлуатації навіть вона може вийти з ладу.

remont_monitorov_samsung

У разі будь-яких несправностей комп’ютерної техніки, фахівці компанії можуть швидко та якісно їх усунути. 

Ми готові в будь-який момент терміново виїхати на замовлення р. в Київ і по області, якщо ви зателефонуйте за контактним телефоном або залишите свою заявку на нашому сайті. Ми також приймаємо техніку для ремонту з будь-якої точки України, яку можна доставити Новою поштою.

Найбільш часті поломки моніторів Самсунг

В ході тривалої роботи з комп’ютерною технікою цієї марки, ми виявили найбільш часті причини звернень користувачів у наш сервіс:

  • ремонт або заміна плати джерела живлення при її інтеграції в корпус пристрою;
  • здуття і вихід з ладу електролітичних конденсаторів;
  • мікротріщини на платі. Потрібен її терміновий ремонт, зачистка провідників і пайка;
  • порушення контактів сигнального шлейфу з матрицею;
  • вихід з ладу матриці пристрою;
  • пошкодження кабелю живлення або кабелю підключення до комп’ютера;
  • заміна ламп підсвічування або навіть інвертора.

Як правило, винні в поломки або тривалий термін експлуатації або ж людський фактор. У першому випадку пристрій вичерпує власний ресурс і просто виходить з ладу, у другому йому «допомагають» люди – заливають водою, опускають, експлуатують в дуже запилених приміщеннях або пропускають шлюб ще на заводі.

Якісний, швидкий та недорогий ремонт моніторів Samsung виконають фахівці нашої компанії. За допомогою сучасної діагностики та новітніх методів визначення несправностей ми виправимо швидко поломку вашої техніки або замінимо потрібну деталь на нову.

Leave a Reply

*

captcha *