Ремонт моніторів на дому

Монітор – це пристрій візуального відображення, головне призначення якого вивід текстової, відео та графічної інформації. Несправності, пов’язані з роботою даного пристрою – одна з найбільш частих поломок ПК. Сучасні технології дозволяють оперативно здійснювати ремонт монітора на дому.

63d1ff8e08c6

Виходу монітора з ладу сприяють наступні причини:

  1. Попадання вологи і пилу в пристрій.
  2. Попадання прямих сонячних променів.
  3. Механічні пошкодження.
  4. Збої в подачі напруги.
  5. Заводський брак.
  6. Порушення теплового режиму, внаслідок неправильної установки монітора і ін.

Основні поломки моніторів:

  1. Несправна плата блоку живлення. В даному випадку вигорають первинні електричні ціпи.
  2. Поломка інвертора напруги. Інвертор відповідає за подачу високої напруги на лампи підсвічування. В даному випадку, екран залишається темним.
  3. Поломка лампи підсвічування. Монітор повністю темний або ж тьмяний.
  4. Механічні пошкодження матриці. Всередину потрапляє вода або інші рідини, в тому числі сторонні предмети.

Якщо Ви помітили, що монітор некоректно передає зображення або ж ігнорує надходять команди, необхідно звернутися за допомогою до професійних майстрам.

Ремонт моніторів на дому

Важливо мати на увазі, що спроба самостійно здійснити ремонт монітора на дому, загрожує самими різними неприємностями, у тому числі до повного виходу з ладу пристрою. Краще всього довірити ремонт монітора на дому в Києві досвідчених професіоналів, які мають значний досвід робіт. Наші фахівці виконають ремонтні роботи з ліквідації несправностей прямо у вас вдома. Оперативно визначать ймовірні причини виникнення несправності, а також узгодять план здійснення подальших робіт.При необхідності, пристрій буде доставлено в наш сервісний центр, де майстер розбере монітор на окремі вузли, виконає ремонт або ж повну заміну несправних елементів. На завершальному етапі техніка збирається з закрепительной перевіркою працездатності відремонтованого монітора.

Якщо ви хочете швидко і якісно провести ремонт монітора, звертайтеся в нашу компанію , ми гарантуємо вам якісне обслуговування та доступні ціни!

 

Leave a Reply

*

captcha *