Ремонт моніторів

У нашому сервісному центрі Ви можете провести ремонт ноутбука будь-якої складності і всіх виробників. Наші ціни Вас приємно здивують (найбільш доступні на ринку). В наявності всі необхідні запчастини для самих ходових моделей.

remont_monitora

…Отже, чому Вашого знадобився ремонт монітора?…

Як правило, LCD make money from the internet монітори виходять з ладу з причини низької якості комплектуючих або їх природного старіння. Дійсно, в моніторах, найбільш доступних у ціновому відношенні, використовуються, найчастіше, слабкі дешеві роз’єми, а якість пайки в них вкрай невисока. Остання обставина призводить до виникнення місцевого нагріву та передчасного окислення, а це, в свою чергу, тягне за собою порушення контакту і непрохідність (чи ослаблення) електричного сигналу.
Розпізнати такого роду несправність можна за зниження якості зображення, мельканию, появи на екрані брижів. Крім того можлива тимчасова затримка появи зображення при включенні монітора.

Наступною поширеною причиною несправності є стрибки напруги в мережі під час роботи монітора. Навіть при несуттєвому стрибку напруги блок живлення монітора може вийти make cash online now з ладу. Залежно від ступеня пошкодження блоку харчування може бути зроблений або його ремонт або заміна.

І, нарешті, причиною поломки монітора може стати попадання на (в) нього рідини. how to be a private lender Якщо така неприємність мала місце, то першочергове і невідкладне завдання – знеструмлення монітора, тобто максимально швидке відключення його від електромережі. Не вдаючись в особливості ремонту, в цьому випадку варто відзначити наступне: чим менше часу від пошкодження до здачі в сервісний центр пройде, тим ефективніше і краткосрочней буде ремонт і тим нижче буде його вартість! Пам’ятайте, ремонт моніторів це складна робота вимагає високої кваліфікації майстра!

Список основних несправностей моніторів

  • Поламана або розбита матриця. Потрібна заміна матриці або ремонт шлейфу.
  • Поламаний інвертор монітора. Потрібен ремонт інвертора, а в окремих випадках його заміна.
  • Поламаний блок живлення або проблеми в загальному ланцюгу живлення. Потрібен ремонт цього вузла.
  • Пропала підсвітка матриці. Необхідно провести діагностику, а далі діяти за результатами.
  • Поломка кнопок управління.

Чим ми зможемо Вам допомогти

Висококваліфіковані фахівці здійснюють весь спектр робіт, пов’язаних з ремонтом LCD моніторів. Швидко і якісно наші майстри зроблять:

  • Первинний огляд TFT монітора, з метою виявлення причин поломки та визначення варіантів ремонту і його вартості.
  • Ремонт блоку живлення монітора або, у разі неможливості здійснення такого, його заміну.
  • Ремонт матриці монітора або їх заміну.
  • Ремонт або заміну будь-яких дефектних або вийшли з ладу складових елементів.

Сервісний центр виробляє ремонт моніторів практично всіх провідних виробників: Samsung, Sony, Siemens, Panasonic, LG, Toshiba, Nec, Pioneer, Acer, HP, Dell, Benq, ViewSonic і т. д.

Ремонт моніторів це складна робота, що вимагає високої кваліфікації майстрів. Не намагайтеся ремонтувати монітор самі, так як ви можете зробити тільки гірше, краще довірте це професіоналам, звернувшись в наш Сервісний центр.

Безкоштовна діагностика моніторів навіть якщо Ви відмовитеся від ремонту.
Чому Ви повинні платити за те, що майстер тільки подивиться Ваш ноутбук?

Діагностика триває від 1 до 3 днів і залежить від складності та типовості поломки.

Діагностика здійснюється не на око, а на високоточному обладнанні. Це дозволяє істотно мінімізувати medical residency loans помилки і знизити можливу вартість ремонтних робіт. Крім цього, високоточний аналіз поломки дозволяє сформулювати ціну, яка не буде змінюватися в процесі роботи.
З’ясувати причину виходу монітора з ладу, можливість і доцільність проведення ремонту, його вартість наші фахівці зможуть лише після первинного огляду (не по телефону!!!).

Leave a Reply

*

captcha *