Ремонт мобільних

Ця сторінка присвячена ремонту мобільних телефонів. Перші мобільні телефони в нашій країні з’явилися на початку 90-х років. Поступово мобільний зв’язок стала популярною серед населення нашої країни, чому сприяло встановлення доступних цін на телефонні апарати. Перші мобільні телефони відрізнялися від сучасних апаратів не тільки дизайном і функціональністю, але і вагою. Вага перших телефонних апаратів доходив до двох кілограм. Виробники не балували нас модельним рядом і в продажу були 2-3 моделі різних виробників, які відрізнялися лише дизайном, але по набору функцій були приблизно ідентичними.

714010b961e5a24

Власникам мобільних телефонів складно було його відремонтувати, так як були відсутні сервісні центри, спеціалізуються на ремонті телефонів (ремонт мобільних то час був проблематичний, доводилося відправляти телефони за кордон). За можливості телефон можна було відремонтувати центри, що працюють з побутовою технікою. Але і тут не завжди можна було відремонтувати мобільний телефон, через брак запасних частин.

З часом модельний ряд виробників телефонних апаратів виріс. На ринку з’явився широкий вибір моделей. Кожен міг вибрати собі підходящий по функціональності і ціною телефонний апарат. З-за збільшення числа користувачів мобільних телефонів з’явилися і майстерні, що спеціалізуються на ремонті мобільних телефонів.

Стільниковий телефон, як і будь-яка техніка, при неправильне і недбале з ним зверненні, виходить з ладу, незважаючи на надійність придбаного апарату.

Як показує практика, основні причини поломок мобільних телефонів це: падіння телефону, потрапляння вологи, недотримання експлуатаційних норм і. т. д.

Якщо у вас сталася біда з телефоном, втрачені необхідні дані, що містяться в стільниковому, звертайтеся в ExpressGSM. Не варто самостійно намагатися відремонтувати апарат. Не маючинеобхідного досвіду і навичок можна завдати непоправної шкоди телефону.

Досвід показує, що 80% телефонів, «відремонтованих» їх власниками самостійно, повторновиявляються в ремонт, але ремонт таких апаратів стає набагато дорожче.

А 5% таких мобільних телефонів взагалі не підлягають подальшого відновлення. Адже для грамотного ремонту необхідно спочатку зробити точну діагностику, а без застосування спеціального обладнання (вартість GSM тестера становить 150 тисяч рублів) такий ремонт буде неякісним.

Leave a Reply

*

captcha *