Ремонт мобільних телефонів

Як і будь-яка техніка, мобільний телефон може зламатися і тоді знадобиться терміновий ремонт мобільного телефону. Однак, на відміну від поломки лампочки або замка на жіночій сумочці, які можна спробувати полагодити своїми силами, ремонт стільникових телефонів не виробляється в домашніх умовах, а передбачає виклик майстра або звернення в сервісний центр. Оптимальним вибором стане спеціалізована компанія, яка бездоганно виконує ремонт мобільних телефонів в Києві і надає гарантійні зобов’язання на виконані послуги.

remont-mobilnyh-telefoniv-soni-v-frankivsku

Наша сервісна компанія пропонує широкий спектр послуг, якщо Вам необхідно відремонтувати телефон, смартфон, планшет, ми пропонуємо ремонт телефонів усіх популярних брендів. Ремонт стільникового телефону проводиться із застосуванням фірмових інструкцій і заміною поламаних деталей на не контрафактні запчастини з сертифікатами від виробника.

Поширені поломки мобільних телефонів

До основних несправностей мобільних девайсів фахівці нашої компанії відносять наступні проблеми:

  • Поломка дисплея мобільного телефону вважається найбільш поширеною проблемою з-за того, що дисплей, особливо якщо він великих розмірів, є дуже «тендітною» частиною гаджета з-за специфічної структури.
  • Програмні поломки: прошивка мобільного, розблокування, разлочка і русифікація телефону. Часто буває, що пристрій починає глючити, довго завантажуватися або просто відмовляється вимикатися. Дані поломки увазі терміновий ремонт телефонів в сервісі з метою модернізації та усунення збоїв в ОС.
  • Вихід з ладу шлейфу стільникового телефону. Розпізнати цю поломку легко: екран перестає показувати, проте по телефону все ще можна розмовляти.
  • Поломка динаміка або мікрофона гаджета. Якщо в телефоні пропав звук, або ж засмітилася сіточка динаміка і в телефоні погана чутність, це свідчить про те, що необхідний ремонт телефону, а саме заміна статика або чищення сіточки мікрофона.
  • Зламані деталі, кнопки або внутрішні запчастини.
  • Поломка гнізда для зарядки або роз’єму живлення. Дана поломка виникає в результаті систематичного механічного впливу. Найбільш часто зустрічається ремонт мобільних телефонів марки Самсунг, які схильні до цієї проблеми.
  • Залиття рідиною. Дана послуга передбачає розбір мобілки, промивку в ультразвуковій ванні, видалення залишкової кількості солей, просушування при дуже високій температурі.

Якісний ремонт телефонів в Києві

Сервісний центр надійно і в стислі терміни виконує ремонтні роботи та сервіс мобільних телефонів будь-якої складності всіх існуючих брендів: Nokia, Sony, nokia, samsung, Samsung, Panasonic, LG, Motorola, Siemens, Pantech, Alcatel, Philips, Voxtel і т. Д.

Успішний ремонт моб телефонів гарантує сучасне обладнання, яке встановлено в центрі. Завдяки можливостям техніки, наші фахівці, маючи величезну практику в цій сфері, здійснюють терміновий і гарантований ремонт телефонів, роблять поверхневе і глибоке діагностування і усувають найскладніші поломки.

Наші фахівці, озброївшись оригінальними сертифікованими деталями, професійним обладнанням та інструментарієм, виробляють надійний ремонт мобільних телефонів та надають гарантійні зобов’язання.

Наш центр – це доступний сервіс телефонів від будь-якого бренду в стислі строки!

Leave a Reply

*

captcha *