Ремонт мікшерних пультів

Мікшерний пульт представляє собою високотехнологічне електронний пристрій handsfree, яке призначене для відомості звукових сигналів і їх маршрутизації: така техніка затребувана в будь-якій сфері звукового підсилення – це студії звукозапису і концертне обладнання. Але в ході інтенсивної експлуатації, стрибків напруги в мережі пульти виходять з ладу і їх неможливо відремонтувати самостійно. Оптимальний вихід – звернути увагу на послуги надійної майстерні і замовити ремонт мікшерного пульта професіоналам з навичками і знаннями.

mixer

Ремонт мікшерів

  • Майстри сервісного центру виконують ремонт мікшерних пультів SoundcraftAllen&HeathYamahaАvidRolandPreSonus StudioLiveSamson MixpadVestaxAltoDynacordMackieBehringer
  • Майстрам можна замовити терміновий ремонт аналогового і цифрового пульта мікшера: всі пристрої при вступі в сервісний центр проходять ретельну діагностику, над визначенням причин поломок і несправностей працюють фахівці на високоточному обладнанні.
  • Дрібний ремонт мікшерних пультів передбачає швидку лагодження без потреби у розбиранні приладу. Це може бути заміна штекерів або роз’ємів: всі роботи будуть виконані оперативно – на підприємстві завжди є необхідні фірмові деталі. Також нескладний ремонт мікшерів (Київ) входять профілактика і очищення від пилу.
  • Більш складні і масштабні види ремонту вимагають крім ретельної діагностики подетальную розбирання пульта. Нерідко і тут потрібні для заміни несправних елементів фірмові комплектуючі.
  • Якщо в пульті мікшера пропала можливість відрегулювати потужність і ефект вхідних сигналів, майстри зможуть провести ремонт мікшерних пультів максимально та якісно, повністю усунути несправність.
  • У майстерні працюють кваліфіковані фахівці, які вміють і знають, як допомогти власникам концертної та звукозаписувальної техніки повернути її до життя.

Ціна на ремонт мікшерів

В середньому ремонт мікшера у разі нескладної поломки може обійтися в символічну суму, причому роботи будуть виконана на совість. Майстри не бояться складних замовлень і орієнтуються на якість і ефективність ремонтних робіт, відповідально ставляться до кожного замовлення. Це прийнятні ціни і чесна оплата праці майстра без націнок і додаткових витрат. Ви можете зв’язатися з нами будь-яким зручним способом.

Leave a Reply

*

captcha *