Ремонт міксерів

На сучасній професійній кухні, в будь-якому великому ресторані, їдальні, лікарні або на підприємствах громадського харчування і торгівлі, як правило, для підготовки і переробки продуктів необхідна велика кількість професійного обладнання. Одним з найбільш затребуваних є — планетарний міксер. Міксери призначені для замісу тістадля кондитерських виробів і піци, збивання крему і майонезу, різних рецептурних сумішей, картопляного пюре, м’ясних фаршів і т.д.

 

mikser_planetarniy_remont.jpg

Залежно від потреб підприємства промислові планетарні міксери відрізняються один від одного: своїми розмірами і продуктивністю, підвищену зносостійкість і довгим терміном служби. Планетарний міксер (кремовзбивалку) складається з електродвигуна, місильного органу і діжі, ще він оснащений трьома насадками, гаком і лопаткою. Обсяг чаші може, коливається від 5 до 140 л, кілька швидкісних режимів, які виставляються автоматично або вручну.
Промислові міксери бувають настільні і підлогові. Настільні моделі в основному купують невеликі заклади (кафе, бари і т.д.). А установки великого підлогового міксера (об’ємом від 10 до 140 л) вимагають окремого місця і тому їх купують великі підприємства, такі як кондитерські цехи, фабрики і хлібопекарські заводи.
Для тривалої роботи промислових міксерів, продовження терміну експлуатації обладнання наші професійні майстри сервісної служби пропонують проводити планову щомісячну діагностику, при якій можна виявити всі несправності і відхилення від нормальної роботи.

Технічне обслуговування промислових планетарних міксерів включають в себе:

1. Монтаж та встановлення міксерів відповідно до затвердженого плану або проектом;
2. заміна мастила і чищення деталей міксера;
3. заміна агрегатів і вузлів, які швидко зношуються;
4. перевірка електропроводки і контактних з’єднань;
5. ремонт або заміна віночків, лопаток і гаків;

Наші майстри сервісної служби не тільки укомплектовані всіма необхідними інструментами для якісного і професійного ремонту, але ще і своїм транспортом, цілодобової мобільним зв’язком і мають великий запас запасних частин на нашому складі, що дозволяє нашим фахівцям оперативно, якісно і професійно вирішувати будь-які поставлені замовником завдання.

Leave a Reply

*

captcha *