Ремонт мікрохвильовок

Наш сервісний центр пропонує швидкий і якісний ремонт мікрохвильовок.

repair_of_microwave_ovens

Навіть сама проста в управлінні мікрохвильова піч настільки складна по своїй конструкції, що впоратися з її ремонтом може тільки майстер з ремонту мікрохвильовокА коли мова йде про багатофункціональною, дорогій техніці, то довіряти ремонт СВЧ можна тільки професіоналові.

Ми гарантуємо:

 • низькі ціни;
 • швидкий ремонт;
 • пошук рішень для максимальної економії на деталях;
 • гарантію на свій ремонт.

Сучасні моделі служать довго і, як правило, виходять з ладу, коли гарантійний термін давно пройшов. Звернення в авторизований сервісний центр фірми, як правило, тягне за собою великі витрати. У фірмових сервісних центрах зацікавлені в продажу нового обладнання і роблять все, щоб клієнти прийшли до висновку, що вигідніше придбати нову мікрохвильову піч, ніж ремонтувати зламану. Звернувшись в нашсервісний центр, ми за помірну плату виконаємо ремонт мікрохвильовки.

МІКРОХВИЛЬОВА ПІЧ ПРОСЛУЖИТЬ ВАМ ДОВГО, ЯКЩО ВИ БУДЕТЕ ДОТРИМУВАТИ НАСТУПНІ ПРАВИЛА:

 • Не включайте порожню мікрохвильовку
 • Не ставте в мікрохвильову піч металевий посуд. Навіть посуд з позолоченими малюнками ставити неприпустимо.
 • Протирайте мікрохвильову піч після кожного використання.
 • Готуйте їжу і розігрівайте під спеціальною кришкою.

Недотримання цих правил може призвести до серйозних поломок, і ремонт мікрохвильових печей в цьому випадку спричинить за собою значні витрати.

РЕМОНТ МІКРОХВИЛЬОВОК ХАРКІВ

Самостійний ремонт мікрохвильової печі може призвести до того, що після навіть професіонал не відремонтує вашу піч. Краще відразу звертайтеся в сервісний центр. Ви можете викликати майстра додому або самостійно відвезти зламану мікрохвильовку в сервісний центр. Від вашого вибору залежить вартість ремонту.

Звертайте увагу на дрібні деталі, коли майстер виконує ремонт. Професійні майстри приступають до ремонту тільки після діагностики обладнання.

РЕМОНТ СВЧ

Мікрохвильова піч встановлена в більшості офісів. Набагато простіше в обідній перерва розігріти принесене з дому блюдо або приготувати швидкий обід, ніж йти в їдальню з неякісним або дорогим харчуванням або їсти бутерброди. Так як мікрохвильові печі активно експлуатуються, частіше ніж газові печі або гриль, їх ремонт місті – поширена послуга.

РЕМОНТ МІКРОХВИЛЬОВИХ ПЕЧЕЙ

Зручніше виконувати ремонт мікрохвильовок на дому або в офісі. Звертаючись в сервісний центр, назвіть марку мікрохвильовій печі і ваші претензії до неї. Якщо вам необхідний ремонт мікрохвильових печей Samsung, майстер візьме запчастини до НВЧ цієї марки, а якщо необхідний ремонт мікрохвильовок LG, йому потрібно буде взяти інші комплектуючі. Як правило, везти мікрохвильову піч у сервісний центр немає необхідності.

У сервісному центрі якісно виконають ремонт мікрохвильових печей LG, CANDY, BRANDT, BOSCH, BEKO, ARISTON, ARDO, AEG, Zerowatt, Brandt, Siltal, GORENJE, GAGGENAU, Hansa, Kaiser. та ін. В печах різних виробників є свої особливості. Зверніться за ремонтом мікрохвильовій печі і до вас приїде майстер, знайомий з усіма нюансами роботи та ремонту вашої СВЧ.

Ви можете оформити заявку на сайті або подзвонити по одному з вказаних телефонів.

 • ноутбуків;
 • телефонів;
 • телевізорів;
 • пральних машин.

Leave a Reply

*

captcha *