Ремонт мікрофонів

 

микрофонМережа сервісних центрів «Політехніка» здійснює ремонт та обслуговування мікрофонів. Виконуємо ремонт мікрофонів будь-якого ступеня складності.

Висококваліфіковані фахівці проведуть початкову діагностику, необхідні ремонтні та профілактичні роботи і кінцеве тестування, що гарантує якісний ремонт техніки.

Наша майстерня укомплектована високоточним діагностичним, вимірювальним та налагоджувальних обладнання, що гарантує якісний ремонт техніки. Також у  нашому сервісному центрі є в наявність всі необхідні запчастини, матеріали та інструменти.

Ми ремонтуємо такі види брендів:

3M A4 Tech ACME AKG Alpine Audio-Technica Behringer Canon CATerpillar Cooper&Hunter Defender Digital Extra Digital First Fuji Genius Hercules Joby K2 Manfrotto MXL Odeon Olympus Panasonic Philips Pioneer Plantronics Roland SAMSON Sennheiser Shure Smoby Sony Soundking Spark Superlux Supra Sven Tascam Terra Trust Vivanco та інші.

Виконуємо такі види робіт:

  • Мікрофон не вмикається
  • Вмикається але не працює
  • Неякісно передає звук
  • Та інше

 

Надішліть техніку в руки фахівців прямо зараз не гайте часу! Ми заощадимо ваш час і гроші!

-Виконаємо ремонт в максимально стислі терміни.

- Діагностика безкоштовна в разі ремонту (у разі відмови від ремонту сплачується 95гр..)

-Гарантійний термін на всі послуги становить 1 місяць.

-Гарантія на комплектуючі, використовувані при ремонті техніки, надається відповідно до гарантійної політикою їх виробників, але, як правило, не менше 1 року.

 Важливо мінімальний ремонт від 150гр.,

Leave a Reply

*

captcha *