Ремонт механічного таймера мікрохвильовій печі

Щоб зняти блок таймера і регулятора потужності з панелі управління пічки потрібно спочатку зняти ручки. Ручки стягуються з осей пасатижами за гребінь попередньо потрібно підкласти під губки гуму щоб не пошкодити ручку. Під ручками знаходяться по два самореза вывинчиваем їх. Від’єднуємо дроти від блоку. Замальовуємо і записуємо де вони були.

microw_timer_3_4_full

Блок знятий, ручку таймера ставимо на нуль, ручку регулятора потужності ставимо на максимум. Без гриля помічаємо положення цієї ручки міткою, шестірня між ручками теж повинна бути обов’язково зазначено (зараз вона знаходиться саме в положенні максимум без гриля помилка в її положенні призведе до неправильної роботи реєстр.потужності) .Коли ви будите знімати блок з пластини, вона вийде із зачеплення з шестернею на пластині і стане легко обертатися, не треба її крутити, потрібно зробити ще одну мітку на кришці блоку.

Блок знято позначки зроблені. Відвертаємо саморіз. Блок тримаємо вгору віссю і отцепляем засувку. Кришку піднімаємо вгору, притримуючи вісь, акуратно щоб якась шестерня не прилипла до кришки і не вискочила.

Кришка знята. Ми видим дві пари контактів: контакти таймера і контакти регулятора потужності

У нашому випадку повідець який розмикав контакти регулятора потужності розплавився і прилип до пластині контакту в положенні розімкнуте, в результаті не давав контактам замикатися. Мабуть із-за слабкого контакту, пластина нагрівалася, проводок частково подплавился, надалі в ході роботи перейшов в неактивний стан, став охолождатся і приклеївся до пластини.

Ремонт механічного таймера мікрохвильовій печі: поворухнувши повідець я його відділив від пластини. Огляд проводка виявив підплавлення пластмаси в прорізі проводка. Вирішено було намотати витків 6 дроту діаметром 0,2 мм щоб відновити просідання пластмаси, що було і зроблено. Витки потім були промазані силіконом з зворотного боку, якщо цього не робити то пластина з контактом відводилася на меншу відстань від іншої пластини що знизило б надійність відключення.

За одну була знята і контактна пластина таймера, всі контакти були почищені. Після складання блок таймера і регулятор потужності заробив як новий.

Leave a Reply

*

captcha *