Ремонт механічних годинників і ціни

І так, у Вас не справні годинник? Не важливо, упустили Ви годинник або намочили або і вони почали відставати і не правильно показувати час або зовсім перестали працювати.

DSC07053

Існує відомий афоризм «навіть зламані годинник двічі в день показує правильний час», але це не повинно бути виправданням.

Адже ми звикли до наручним годинником і їх не замінять телефони.

Всім відомо, що механізм має властивість ламатися, і це відноситься до всіх механізмів без винятку. Механізм це складний пристрій, яке складається з взяімосвязанних ланцюжків. Тому пробувати відремонтувати годинник самостійно не рекамендуется. Адже бувають випадки коли власник намагаючись самостійно вирішити проблему, навпаки погіршує ситуацію, яка могла вирішити простий чищенням механізму годинника. Не дарма кажуть «Кожен повинен займатися своєю справою». І звичайно ж після такого втручання ціна на ремонт збільшиться.

Давайте розглянемо найбільш часті причини несправностей:

Зупинився годинник — Годинники можуть зупинятися через потрапляння туди бруду, води або висохла мастило. Для чищення потрібно доставоть весь механізм і промивати його, а промивається він бензином. Робити це самостійно не раджу (як говорилося вище) тому можна погіршити ситуацію. Так само можуть бути зламані або погнуті зубці коліщаток, тут простий чищенням не обійтися, тільки заміна деталей.

При переведенні стрілок, стрілки переводяться туго або лунає тріск — Зламано або погнуте перекладне колесо, допоможе заміна деталі.

Ми проводимо безкоштовну діагностику механічних годинників на виявлення причин несправностей. Все це здійснюється на Рамоче місці перед Вами. По закінченню діагностики, майстер виявляє: причину несправності, роботу необхідну для усунення несправності, терміни виконання роботи і ціну.

Leave a Reply

*

captcha *