Ремонт Melitta

Кавомашини Melitta сучасна і надійна техніка для дому, офісу і кав’ярень. Модельний ряд кавових машин включає в себе ріжкові кавоварки, автоматичні побутові кавоварки з різноманітним набором функцій на будь-який смак і професійні кавоварки які здатні зварити 1000 чашок в день при цьому працювати років без поломок.Кавова Техніка Melitta завжди виконана на високому рівні з якісних матеріалів і при правильній експлуатації, готує не тільки відмінний еспресо, але і за допомогою вбудованих в багато моделі автокаппучинаторы, готує кавово – молочні напої не гірше, якщо б це зробив професійний барист в хорошому кафе. Вбудовані функції самоочищення кавовій системи позбавлять від будь-яких відкладень здатних зіпсувати смак справжньої кави. Знімні заварювальні механізми полегшують догляд за апаратом.Якщо проводити обслуговування регулярно, тоді кавова машина прослужить без збоїв і поломок набагато довше.

Remont_Melitta

Але вічних кавоварок, так само як і інших приладів поки не придумали, і періодично Кавовий апарат необхідно чистити від кавових жирів, проводити декальцинацию, Тих. Обслуговування механізмів кавоварки та ремонт. Безумовно щось кожен власник може сам зробити — це провести чистку і при розумінні якою буде результат маніпуляцій — налаштування апарату. Але, якщо Ви зіткнулися з тим не дуже розбираєтеся, або необхідно провести ремонт, то не варто довіряти роботу дилетантам, це може посилити відхилення від нормальної роботи кавомашини.Кваліфіковані фахівці Сервісного Центру проведуть налаштування, Тих. Обслуговування та професійний ремонт кавоварок Melitta, в Москві і Санкт — Петербурзі. Ми виконуємо ремонт в Сервісних Центрах і виїжджаємо до замовника в місце знаходження автоматичної кавоварки. При необхідності можемо запропонувати послугу доставки несправної кавоварки в Сервісний Центр і після ремонту кофемашину доставляємо назад до Замовника.

Особливості ремонту кавових машин Melitta в нашій компанії

Є така приказка: з трьох варіантів – швидко, дешево і якісно – можна вибрати тільки два. У нашій компанії В збиток дещевизне ми можемо запропонувати ремонт кавоварок Melitta швидко і якісно. Кожна робота, як і річ має свою ціну. Зазвичай заощадивши на ремонті один раз, не звертаючи уваги на загальний знос механізмів і деталей, можна щоразу журитися і щомісяця знову і знову робити дрібні ремонти у некомпитентных майстрів. Що в сумі виявляється дорожче і з втратою часу.

Наші майстри з великим досвідом роботи легко можуть визначити будь-яку, навіть найскладнішу несправність. У нас не буває випадків: «Ми поки ще не зрозуміли, у чому причина поломки, дайте нам ще тиждень». У кожному конкретному випадку ми робимо все можливе, щоб швидко впоратися з діагностикою несправності. Більше того, часто саме нам відвозять на ремонт кавомашини, що вже побували у інших центрах, і знову зламалися всього лише через пару місяців, для того що б усунути всі несправності і усунути їх будь-які натяки за один раз.

Після проведення ремонтних робіт фахівці компанії нададуть гарантію на виконані роботи та встановлені деталі від 3 до 12 місяців.

Якість кави, який можна приготувати в кавоварках Melitta, порадує будь-якого гурмана. Однак, щоб кава вийшов по-справжньому смачним, важливо вибирати гарну основу. А основа будь-якого кава – звичайно ж, кавові зерна!

У нас Ви можете знайти відмінні сорти кави, з яких Ви зможете вибрати те, що більше сподобається, адже у кожного сорту кави є свій аромат і смак. Особливість добрих зерен полягає в ретельному відборі: зіпсовані зерна повинні видалятися ще до обжарювання, адже вони здатні істотно спотворити смак кави. Всі сорти кави які ми продаємо підходять для використання в автоматичних кавоварках і ріжкових кавоварках.

Якщо вагаєтесь з вибором кави – звертайтеся до нас, ми підкажемо, який сорт заслуговує Вашої особливої уваги. До речі, ми пропонуємо свіжий кави, який самостійно обсмажуємо – саме тому у нас він особливо ароматний і смачний! Ми не зберігаємо його роками, обсмажуємо стільки скільки можемо реалізувати за місяць.

Ми любимо каву і цінуємо хорошу техніку, тому Ви сміливо можете доручити нам сервіс, налаштування та ремонт кавоварки Melitta!

Кавомашини Melitta – більше ста років історії.

Сьогодні кавовий фільтр можна зустріти в будь-якому спеціалізованому магазині, або кавовому відділі великого магазину . Для багатьох він так само звичним, як тарілки або чашки. Проте у 1907 році нічого подібного ще не існувало.

На початку 1908 року, німецька домогосподарка по імені Мелитте Бенц в черговий раз замислилася про те, як же позбутися від дрібних кавових крупинок у своїй чашці з кавою. І тут їй прийшла проста, але геніальна ідея: вона зробила отвори в одній чашок, поверх отворів помістила промокашку із зошита свого сина, через такий імпровізований фільтр процідила кави, то що в результаті вийшло, її сподобалося. Так і народилася проста і геніальна ідея, яка в подальшому допомогла заробити цілий статок.

А тоді, Мелітта Бенц збагнула, що її винахід може стати основою для бізнесу. Вона отримала патент, в якому вказувалося її авторство винаходу кавового фільтра, і після зареєструвала компанію під своєю назвою — «M. Bentz».

Перші кроки до створення кавоварок Мелітта

У Мелитты була невелика квартира в Дрездені, де і розташувався перший «цех» з виробництва кавових фільтрів. Площа «цеху» склала лише вісім квадратних метрів! Проте місця було достатньо, щоб створити більше тисячі кавових фільтрів, які з легкістю були розпродані на ярмарку в 1909 році.

В десятому році минулого століття компанією Меллиты був винайдений перший фільтрований апарат, який приніс фірмі популярність по всій Німеччині. Компанія в той період процвітала.

На початку сорокових років Melitta зайняла міцні позиції в кавовій галузі і поступово набувала популярність за межами своєї країни. У 32-му році був створений логотип, і з тих пір він залишається практично незмінним (його трохи підкоригували лише одного разу – в 37-му році). Однак не за горами була Друга світова війна, в результаті якої продажі Мелитты впали практично до нуля.

У 50-их роках Melitta будує перший завод. Крім кавових фільтрів, вона запускає виробництво кавоварок, солодощів, соків, сигар та порцеляни. Очолив тоді сімейну компанію син Мелитты вважав, що всі ці товари – перша необхідність за будь-яким столом. До речі, в цей же час компанія почала надавати послуги сервісу та ремонту кавової техніки Melitta.

Кавомашини від Melitta – секрет успіху

Якщо ви впевнені в якості свого товару, то як найкраще представляти його клієнтам? Правильно, дати їм спробувати! Саме так вчинила Melitta в період виведення на ринок кавоварок. У німецьких кафе в шістдесятому році минулого століття відвідувачі отримали абсолютно безкоштовно більше двох мільйонів чашок кави від Melitta. Причому клієнтам так сподобався кави, кавоварок Melitta, що надалі вони постійно запитували його в кав’ярнях. Так багато німецькі кав’ярні перейшли на кавомашини від Мелитты.

Через два роки компанія взяла новий курс: пропонуючи кавові фільтри, кавоварки та здійснюючи їх ремонт, вона все-таки не могла дати поціновувачам хорошої кави все необхідне. Здогадалися, чого не вистачало? Вірно, самої кави! Melitta починає продавати добірний мелену каву у вакуумних упаковках, в яких зберігається надовго аромат. Через ще чотири роки компанія купує власну кавову плантацію, розташовану в Бразилії. Так компанія стала одним з найбільших виробників кави, кавових приладів і пристосувань в Європі!

Еволюція кавоварок і кавоварок від Melitta

1965 рікМелітта випускає кавоварку 120. Ця унікальна для того часу кавоварка всього за шість хвилин могла приготувати вісім чашок кави!

79-ий рікНовий прорив на ринку – кавоварка Aromaboy. Її особливість полягала в можливості приготувати дві чашки кави одночасно. Щасливих володарів цієї кавоварки можна зустріти і сьогодні.

87-ий рікAroma Comfort – кавоварка, оснащена знімною підігріває плитою. Ця машина стала прабатьком сучасних кавоварок Melitta – вона вміла автоматично зупиняти краплі, а ще показувала рівень води.

1989 рікБула випущена кавоварка від Melitta з термосом.

1991 рікСтворення компанією Мелітта особливою, інтервальної технології приготування кави. Кава виходив точно такий же, як і зварений вручну.

1998 рікБули винайдені кавоварки, декоративні частини яких можна змінювати за бажанням власника.

2009 рікВипущені нові, повністю автоматизовані кавоварки марки Caffeo Solo.

2010 рік. В цьому році на ринок виходять кавомашини від Melitta під маркою Caffeo CI.

Leave a Reply

*

captcha *