Ремонт материнських плат ноутбука

Материнська плата — сама назва, вигадане конструкторами ще на початку зародження комп’ютерів, сьогодні відомо і зрозуміло всім. Та й слово материнська, говорить про те, що плата є основою для всієї електронної начинки сучасних обчислювальних машин і пристроїв. По суті, завдання системної плати полягає в об’єднанні в єдине ціле всіх компонентів, що встановлюються в системний блок. Тому від можливостей материнки залежить функціонал комп’ютера або ноутбука в цілому.

motherboard-e1397551663353

Технічний прогрес не стоїть на місці, запити та вимоги до сучасних систем стають все вище, а пристрої стають все складніше і продуктивніше. Поряд з цим і системні плати набувають нові можливості.

Особливості материнських плат ноутбука

Компактні розміри ноутбука для користувачів є перевагою, в той час як при ремонті даного пристрою це недолік. Технічний мінімалізм вимагає високої точності і акуратного виконання робіт пов’язаних з усуненням несправностей на таких пристроях.
Конструктивно, материнка ноутбука відрізняється від системної плати персонального комп’ютера. Вона набагато складніше так як має більш щільний монтаж і має в своєму розпорядженні на борту вбудовані модулі на відміну від ПК, де пристрої і компоненти, можуть бути знімними. Безумовно складність виготовлення, більшу кількість компонентів значною мірою вплинуло на вартість. Тому, заміна материнської плати ноутбука, в с разі її виходу з ладу, це досить дороге задоволення і вимагає значних вкладень.

Ремонт материнської плати ноутбука

Але не все так примарно. Незважаючи на свою складність, визначити і усунути несправність, цілком можливо. Для цього зверніться у сервісний центр ЕПОС до наших професіоналів, для яких ремонт ноутбуків став повсякденною завданням. Маючи величезний досвід і необхідне обладнання, наші інженери проведуть комп’ютерну діагностику і точно вкажуть на причину непрацюючої плати. Якщо Вас повністю влаштовувала конфігурація системи, продуктивність, швидкість роботи, краще зробити ремонт системної плати. В цьому випадку, ціна ремонту буде менше і вигідніше ніж купівля нової материнки.

Причини поломки материнської плати

Найчастіше ремонт материнської плати ноутбука відбувається через механічних пошкоджень, що наносяться самим користувачем. До них відносяться пошкодження роз’ємів портів і інтерфейсів, залиття ноутбука рідиною, а також недбале використання або більш того самостійна розбирання. Досить часто через перегрів, несвоєчасної чистки або перепаду напруги, виходять зі ладу мікросхеми, чіпи, транзистори, конденсатори. Буває і програмний збій мікросхеми BIOS, який усувається шляхом перепрошивки або відновлення.
Як бачимо, проблема не завжди носить глобальний характер, часто кроіться в дрібних деталях, заміна яких не буде дорогою. Досвід нашого сервісного центру показує, що ремонту підлягають більшість материнських плат ноутбуків, і тільки в крайньому випадку ми рекомендуємо заміну.
 
Роблячи ремонт у нас, будьте впевнені, що Ваш ноутбук потрапить в професійні руки фахівців, які точно усунуть проблему, і відновлять працездатність пристрою. Якщо Вам попередньо необхідно дізнатися вартість ремонту материнської плати ноутбука, передзвоніть нам по телефону. Для об’єктивної оцінки несправності, рекомендуємо відвідати наш офіс, і після безкоштовної діагностики наші майстри точно вкажуть яка ціна ремонту.

Leave a Reply

*

captcha *