Ремонт машинки для стрижки

З розвитком індустрії краси стали доступними функціональні і зручні машинки для стрижки волосся, що дозволяють доглядати за чоловічими зачісками в салоні і вдома. Більшість машинок проводиться надійними і відомими брендами: пристрої відрізняються якістю і довговічністю, досить простим відходом за механізмами. З-за частого і інтенсивного використання, велику кількість дрібних деталей ці аксесуари періодично виходять з ладу. Ремонт професійних і побутових машинок для стрижки (Київ) оптимально довіряти фірмам, які мають бездоганну репутацію.

maxresdefault (2)

Ремонт машинок для стрижки волосся Київ

  • Сервісний центр виконує ремонт професійних і побутових машинок для стрижки Babyliss,  Remington,  Philips,  Braun,  Scarlett,  Panasonic,  Vitek,  Saturn,  Moser,  PolarisMaxwell в Києві.
  • Найбільш частими є поломки електричної і механічної частини. У штаті підприємства працюють досвідчені майстри, для яких не складе праці будь-який по складності ремонт машинок для стрижкиПроцедура ремонту в майстерні починається з ретельної діагностики пристроїв, виявлення причин несправності й пошуку оптимальних рішень щодо ремонту. Якщо клієнта влаштовує озвучена сума – прилад направляється в роботу. Терміни виконання замовлень у компанії дотримуються неухильно!
  • Нерідко порушується робота приладу з-за згорілого трансформатора, сталевого осердя й обмотки статора. При необхідності ці старі деталі можна замінити – майстра знайдуть на складі еквівалент серед фірмових комплектуючих і встановлять в прилад.
  • Якщо зламалися ножові блоки або куліси, краще віднести машинку для стрижки в ремонт: фахівці компанії замінять рухому і нерухому частини ножового блоку. Майстрам також не складно відремонтувати куліси, маятники, будь-які інші механічні деталі або замінити їх новими.
  • Іноді є сенс принести до нас пристрій для точного регулювання зазору ріжучих крайок, професійної чистки.

Ремонт машинок для стрижки волосся

Якісний, але доступний і недорогий ремонт машинки для стрижки волосся у майстерні дозволяє заощадити кошти, отримавши в результаті чудово працюючу техніку. Ремонт машинок для стрижки волосся (Київ) – вигідне рішення для клієнтів, які цінують співпрацю з надійною ремонтної компанією.

Leave a Reply

*

captcha *