Ремонт лічильників банкнот

Терміново потрібно порахувати гроші, визначити їх справжність, а у вас не працює лічильник купюр…

docash_3000_sd

Наші майстри повсякденно стикаються з ремонтом лічильників банкнот машинками відомих виробників, як Magner , Cassida, Docash, Laurel, Sigma, Dors, Assistant, Kisan, BillconCme, Glory, Speed, Pro, Unixcam, Talaris, Sbm, Nexbill, Union.

Лічильники (сортувальник) грошових купюр – обладнання призначене для автоматичного перерахунку грошей. Зчитування купюр відбувається за принципом взаємопов’язаної роботи роликів і датчика світла. З подаючої кишені кожна купюра захоплюється і переміщається по тракту. Проходячи через світловий датчик лічильника банкнота перериває потік світла. Пораховані гроші потрапляють в приймальний лоток. Інформація по купюрам виводиться на дисплей лічильника банкнот.

Діагностика – визначаємо несправність, виносимо вердикт.

Профілактика купюросчетки – чистимо оптику, моєму елементи купюросчетной машинки, механічні вузли змащуємо.

Профілактика на виїзді – робимо теж саме, що і в сервісному центрі, з однією лише різницею, ви спостерігаєте за процесом, і самі контролюєте якість.

Ремонт – найбільш відповідальний захід. Замінюємо комплектуючі, відновлюємо зношені вузли і блоки, виправляємо механічні пошкодження. Проводимо налаштування за стандартами виробника.

Несправності лічильників банкнот

 Лічильник банкнот при підрахунку зупиняється і висвічує помилку:

Найпоширенішими проблемами можуть бути, знос роликів захоплення, не правильна регулювання товщини зазору. Засмічення датчиків лічильника купюр пилом. Для більш точного встановлення потрібно сказати код помилки.

 Застрягання банкноти:

Знос подаючих роликів, роликів захоплення, протяжних роликів. Можливе потрапляння стороннього предмета в тракт (скріпка, монета…)

 Лічильник банкнот не включається:

Несправність кабелю живлення, несправність кнопки включення, і найпоширеніша поломка, несправність плати живлення.

Висвічування різних помилок може означати, як дрібну несправність, яку може усунути майстер на місці, так само може означати заміну плати управління. У будь-якому випадку потрібно робити діагностику лічильників банкнот.

Рекомендації по догляду за лічильниками банкнот (купюр)

  1. Вимикати живлення якщо лічильник банкнот не працює
  2. Виконувати щотижневу чистку лічильника банкнот від пилу
  3. Накривати лічильник банкнот захисним чохлом
  4. Проводити щомісячне з повним розбором апарату

Leave a Reply

*

captcha *