Ремонт LCD телевізора

…Щоб не знадобився ремонт LCD телевізора…

Найчастіше суть претензій власників LCD-телевізорів зводиться до великої кількості нерухомих (не змінюють свій колір) пікселів, так званих- «битих». Ця проблема усунення допомогою ремонту не підлягає, з тієї причини, що наявність «битих» пікселів є дефектом не експлуатаційними, а виробничим. Практично всі виробники LCD-телевізорів і medical residency loans моніторів у технічних паспортах на свою продукцію вказують орієнтовне «допустиме» число «битих» пікселів на екрані.
І тим не менш для того що б не виникла потреба в ремонті нещодавно придбаного LCD-телевізора слід знати наступне: правильна експлуатація і догляд – обов’язкова умова для тривалого терміну його служби.

1f2688f0b53a9548a6f4bae7bc9091b0

У чому полягає догляд за LCD-телевізором? У першу чергу не варто нехтувати рекомендаціями технічного паспорта телевізора, а саме: оберігати телевізор від падінь та ударів, контролювати рівень яскравості зображення (можливе виникнення необхідності заміни лампи підсвічування у разі зниження рівня яскравості), не залишати включеним телевізор протягом тривалого терміну (не рекомендується безперервна робота понад 6 how to be a private lender годин).

Якщо необхідний ремонт LCD телевізора

Висококваліфіковані фахівці «ALL SERVICES» швидко і якісно проведуть ремонт Вашого телевізора.
Як правило ремонт LCD телевізора складається в ремонті або (в разі недоцільності такого) заміні просвічує лампи, інвертора і інших складових елементів, що знаходяться під високою напругою і безпосередньо впливають на формування зображення.
Сервісний центр «Альтаїр-сервіс» здійснює ремонт LCD телевізорів практично всіх провідних виробників: Samsung, Sony, Siemens, Panasonic, LG, Toshiba, Nec, Pioneer, Acer, HP, Dell, Benq, ViewSonic і т. д.

Деякі організаційні питання, що стосуються ремонту 
З’ясувати причину виходу телевізора з ладу, можливість і доцільність проведення ремонту, його вартість наші фахівці зможуть лише після первинного огляду (не по телефону!!!). У тому випадку, якщо Ви вирішите проводити ремонт в нашому make money from the internet сервісному центрі, діагностика проводиться безкоштовно.
Доставити телевізор в наш сервісний центр, Ви можете як самостійно, так і скориставшись послугою нашої служби доставки (вартість виїзду за однією адресою становить 30грн.)
По закінченню діагностики, майстер, який здійснював огляд, зв’язується з Вами й надає Вам стосується ремонту інформацію, а саме: остаточно встановлену причину несправності, способи її усунення, вартість ремонту і терміни його проведення.
У тому випадку, якщо ,з якої-небудь причини (невідповідна ціна, терміни здійснення ремонту тощо), Ви відмовляєтеся від ремонту, то необхідно буде сплатити тільки роботу по діагностиці.

Leave a Reply

*

captcha *