Ремонт лампи підсвічування ноутбука

Екран вашого ноутбука сильно потемнів, і зменшилася чіткість зображення? Може картинку видно тільки під певним кутом або вона зовсім відсутня? Не варто панікувати! Швидше за все, проблема не дуже серйозна і вам не доведеться купувати новий пристрій. Найбільш ймовірна поломка вашого мобільного комп’ютера – перегорання лампи підсвічування матриці. Звичайно ж, ви можете купити деталь самостійно, але її заміна не так проста навіть для досвідченого майстра.Краще відразу зверніться в спеціалізований центр, щоб уникнути ще більших проблем і випадково не пошкодити інші деталі при відкриванні корпусу.

1468666133164023317

Ми» в р. Києва і по території країни проводимо ремонт ноутбука та заміну підсвічування ноутбука. Наші фахівці володіють всім необхідним досвідом, навичками і знаннями, і тому зроблять всю роботу терміново, якісно, а головне недорого. Чекаємо на вас!

Що таке лампи ноутбука і навіщо вони потрібні

Дана деталь є важливою частиною матриці, яка просто не може без неї працювати. При поломці ламп зображення буде сильно тьмяніти, змінювати колір на червоний або рожевий, а може бути навіть зникати при нахилі. У будь-якому випадку, ви помітите які-небудь збої в роботі на вашому екрані. При перших же ознаках неправильної роботи дисплея рекомендуємо звертатися в спеціалізовані центри і тоді, можливо, лампу підсвічування матриці можна буде врятувати. Якщо ж тягнути час, то вона остаточно вийде з ладу і тоді знадобиться покупка нової.До речі, середній ресурс її роботи складає близько 15 тис. годин.

Заміна або ремонт деталей ноутбука – це завжди низька ціна, професійна робота, найвища якість та оперативність. Телефонуйте нам за контактним номером або залишайте заявку на сайті компанії. Довірте свій мобільний комп’ютер у надійні руки!

Leave a Reply

*

captcha *