Ремонт кухонних комбайнів

Якщо у Вас зламався кухонний комбайн, то ми допоможемо Вам його полагодити. Для ремонту використовуються тільки оригінальні нові комплектуючі. 

braun_fp_5160_bk_images_1802804080

Ремонт кухонних комбайнів

Зателефонуйте нам прямо зараз, і ми усунемо поломку Вашого кухонного комбайна вже сьогодні.

Наші майстри раді допомогти Вам цілодобово. Після дзвінка до Вас негайно виїде фахівець

В середньому з моменту дзвінка до приїзду майстра проходить 2-3 години.

Все нові і нові винаходи виносяться на міжнародний ринок, ті винаходи, які покликані полегшити побут і життя людей. Зараз вже нікого не здивуєш ні «розумної» посудомийній машиною, ні телевізором, який створює об’ємне, живе зображення.

Ми поступово звикаємо до того, що речі швидко застарівають і змінюються вдосконаленими моделями. 

Але, також не потрібно забувати, що багато хто користується старими випусками побутової техніки через їх зручності і найменшого енергоспоживання, або ж просто за звичкою. І, на жаль, на застарілі моделі гарантія виробника не може поширюватися.

Нікого вже не здивуєш навіть таким «помічником», як кухонний комбайн, який може приготувати коктейль, вичавити сік, змолоти пюре і порізати овочі. Електроніка створюється для полегшення праці людини.

Нові моделі також не застраховані на всі сто відсотків від неполадок і несправностей, особливо з вини самих користувачів, які, можливо, ще не до кінця розібралися з налаштуванням, установкою і управлінням побутової техніки. Так, наприклад не варто пояснювати причину акуратності і педантичності з побутовою технікою, що працює на електриці. Невелика помилка може призвести до найсумніших наслідків, і поломка панелі буде ще меншою з проблем.

Клієнти ж ніяких труднощів в установці і ремонті не бачать і сміливо беруться за справу самі. Після логічного обстеження поломки, вони звертаються в сервісні центри, хоча варто було б це робити відразу після покупки техніки, для професійної настройки.Тим більше, що навіть гарантія великих фірм не покриває такі випадки. 
Несправності будь-якої техніки можуть виникати по безлічі причин. Так, наприклад, з-за неправильної і неакуратної експлуатації, якщо з побутовою технікою зверталися недбало цілком можна довести її до жахливого стану. Можливо, Ви зберігали техніку в місці, непридатному для нього.

Банально може статися, що в квартирі сталося коротке замикання, і плати електроніки не витримали напруги.Такі випадки зовсім не рідкість, і багато користувачів щорічно викидають несправні побутові прилади, так і не розібравшись у причині поганої роботи, або ж, пробуючи самі починають техніку, псують її тим самим ще більше.

Що ж робити, якщо подібні проблеми трапилися і з Вами? Ні в якому разі не намагайтеся самостійно відремонтувати все самостійно, тим більше керуючись порадами інтернет-сайтів або Ваших знайомих, краще негайно звертайтеся за допомогою до професіоналів своєї справи. Так Ви зможете заощадити не тільки свого часу нерви, але ще й гроші, які можете згодом віддати за покупку нового кухонного комбайна в разі, якщо приведете старий в несправний стан своїми необережними діями.

Кілька слів про сам процес ремонту:

Після здійснення дзвінка Ваша заявка негайно обробляється, диспетчер призначає на виклик майстра, який зможе за короткий час дістатися до Вас. Мастер безкоштовно проконсультує Вас про стан техніки, а також озвучить приблизну вартість ремонту.

Спеціаліст почне роботу з Вашої технікою тільки по Вашій згоді! І почне він її з більш ретельної і детальної діагностики, для визначення причин несправностей. Вартість діагностики з розбором на дому — 190 рублів. Після завершення ремонту Ви отримаєте гарантійний талон на замінені деталі.

Ми беремося за будь-який обсяг робіт, для нас важливі всі клієнти, незалежно від того, велика це побутова техніка, громіздке торгове холодильне обладнання, або ж маленькі неполадки з побутовим приладом.

Багато майстерні не працюють на виїзді і взагалі на дому, що ускладнює транспортування великої техніки, наші фахівці з готовністю миттєво виїжджають на виклик, при цьому ціна досить демократична. 

Leave a Reply

*

captcha *