Ремонт Krups

Кавоварки та кавоварки німецької компанії – Krups, добре відомі любителям кави, і користуються постійним попитом. У 1956 році Крупс випустила свою першу електричну побутову кавомолку і починаючи з того часу компанія постійно розширює свій асортимент, модернізує старі і випускає нові моделі кавоварок, кавоварок і кофемолок для домашнього використання.

1_64326

Сучасна кавова техніка Krups зручна в експлуатації, компактна, проста для самостійного обслуговування. Для того що б приготувати чашку свіжої, смачної, ароматної кави вдома, не потрібно довгими вечорами вивчати інструкцію, все інтуїтивно зрозуміло, чим і завоювала симпатії багатьох користувачів в усьому світі.

Як і інша техніка в якій є рухомі механізми, кавоварки Krups вимагають постійного догляду, очищення від забруднень і проведення технічного обслуговування. У Кавоварках Krups складна гідравлічна система, яку в залежності від стану води необхідно чистити від відкладень кальцію та інших забруднень, це запорука правильної і безперебійної роботи.

Ми – сервісний центр по ремонту кавоварки Krups.

Якщо зламалася кавоварка Krups, потрібно провести сервісне обслуговування кавоварки Krups, налаштувати або провести повну діагностику – користуйтеся послугами професійних фахівців. Кавоварка і кавоварка Krups це складні прилади, де кожен механізм має працювати правильно і своєчасно, і при невеликому відхиленні якого-небудь з механізмів, смачного Еспресо вже не отримати, в найкращому випадку це буде схоже за смаком на розчинну каву, в гіршому що буває — кавова машина просто перестає працювати.

Якщо кавова машина перестала працювати, в першу чергу , самі огляньте кавовий апарат, можливі якісь забруднення, постарайтеся промити і почистити все до чого є доступ, спробуйте провести процеси декальцинації і чистку від кавових жирів, якщо вода зовсім не проходить — замініть фільтр води за умови, що він встановлений, або спробуйте зовсім зняти фільтр, часто проблема буває саме в ньому. Якщо у Вас не виходить призвести кавовий апарат у робочий стан самостійно без розбирання кавоварки скористайтеся послугами кваліфікованих фахівців.Зазвичай це дешевше і швидше, ніж якщо майстер буде проводити ремонт після некваліфікованого втручання, і додатково доведеться міняти то — що до цього було справно і зламано за незнання і необережності самостійного ремонту кавомашини.

Фахівці Компанії — відмінно розбираються в кавоварках Krups, знають принципи роботи всіх механізмів які сильно відрізняються від механізмів інших кавоварок, так само знають особливості цих механізмів та їх слабкі місця, і при ремонті кавоварок це враховується, проводяться профілактичні роботи, які дозволяють на тривалий час запобігти дорогі поломки та їх усунення.

Кожна наша майстерня з ремонту кавоварки Krups, працює швидко, і якісно. Кожен майстер по ремонту кавових машин Крупс, відповідає за виконану роботу перед Сервісним Центром, а СЦ несе відповідальність перед клієнтом і гарантує працездатність кавоварки та всіх деталей які були замінені в кавомашині і кавоварці.

Можна для проведення сервісного обслуговування автоматичних кофемашин Krups викликати фахівця.

Сервісне обслуговування і ремонт кавоварок Krups деяких моделей можна провести не тільки в сервісному центрі, але і не виходячи з будинку або офісу. Для цього необхідно залишити заявку по одному з наших телефонів.

Список моделей Krups, які обслуговуються виїзними фахівцями:

 • Обслуговування та ремонт Krups Orchestro Plus FNF5
 • Обслуговування та ремонт Krups Orchestro 889
 • Обслуговування та ремонт Krups Orchestro Dialog FNF2
 • Обслуговування та ремонт Krups Orchestro FNF247
 • Обслуговування та ремонт Krups FNF 541 Orchestro PLUS
 • Обслуговування та ремонт Krups XP9000

Список кавоварки Krups які ремонтуються тільки в Сервісному Центрі набагато ширше:

 • Ремонт та сервіс Krups XP72 SERIES
 • Ремонт та сервіс Krups EA80 SERIES
 • Ремонт та сервіс Krups EA82 SERIES
 • Ремонт та сервіс Krups EA84 SERIES
 • Ремонт та сервіс Krups EA9000

Якщо немає можливості самостійно привезти кавоварку в ремонт, можна скористатися послугами нашого кур’єра. Вартість – 900 руб. Кур’єр забере кавоварку в ремонт і привезе назад. Вартість діагностики кавомашини, обслуговування або ремонту в цю вартість не входять і оплачуються окремо.

Для рожкової і капсюльной кавоварки сервіс та ремонт доступний виключно в сервісному центрі незалежно від моделі. Транспортування в сервісний центр тільки можливостями замовника.

Ми – це надійний і професійний сервісний центр, перевірений часом. Тисячі власників кавоварки Krups вже скористалися нашими послугами, і залишилися задоволені результатом. Наших Сервісних Інженерів по ремонту Krups рекомендують знайомим, тому що багато беруться за роботу, але відремонтувати не виходить, а ми розуміємо, що робимо, знаємо секрети які успішно використовуємо в роботі, не шкодуємо часу і матеріалів для ремонту. На діагностику та ремонт кавомашини у нас йде в середньому від 3-х до 7 днів.

У сервісному центрі ми приймаємо на ремонт всі моделі кавоварок і кавоварок, за винятком крапельних, це як правило прилади які не підлягають ремонту

Поки інші обіцяють – ми вже видаємо справний апарат!

Leave a Reply

*

captcha *