Ремонт кришки ноутбука

Завдяки своїй мобільності, ноутбук став дуже популярним гаджетом в останні кілька років. Можливість доступу до інформації в будь-який час і в будь-якому місці – вкрай важлива для багатьох людей. Але в даному випадку є і свій мінус – необережне поводження може призвести до різних поломок, таким як сколи та тріщини при падінні або поломка петель кришки при неправильній експлуатації пристрою. А, отже, ремонт кришки ноутбука стає неминучим.

IMG_3712

Наші фахівці мають великий досвід ремонту ноутбука та кришок і інших важливих його складових. Ми досконально вивчимо причину поломки, і обов’язково підберемо найбільш оптимальний спосіб її усунення в найкоротші терміни.

Дуже часто відкриваючи або закриваючи ноутбук, користувач береться за кут підстави, а не за її центральну частину. Це призводить до порушення навантаження на шарніри і надалі їх вихід з ладу.

Першими ознаками даної несправності стають:

  • Полегшення ходу кришки при відкритті або закритті.
  • Кришка не фіксується у потрібному положенні.
  • Виникнення скрипів або хрускоту при піднятті або опусканні.
  • Тріщини в області кріплення шарнірів.
  • Погойдування у відкритому стані.

Звичайно, в таких випадках заміна кришки ноутбука зовсім не обов’язкова, досить тільки поставити нові петлі і скористатися послугою ремонту. Ця проблема усувається досить легко, петлі являють собою металеві осі і заміна їх не складає особливих труднощів. Ця процедура дозволить вам заощадити гроші і час, так як повна заміна кришки ноутбука обійдеться вам значно дорожче.

При необережному поводженні і падінні гаджета можливе утворення відколів і тріщин на кришці, такі неполадки звичайно можна спробувати усунути самостійно, скориставшись клеєм, але попадання клеючої речовини на плату загрожує проблемами зовсім іншого масштабу і тоді вам доведеться міняти весь монітор, що загрожує куди більш відчутними витратами.

Leave a Reply

*

captcha *