Ремонт корпусу ноутбука

Вихід з ладу і подальший ремонт корпусу ноутбуків – це досить поширена проблема серед простих користувачів. Псується зовнішній вигляд пристрою, через тріщини на плати потрапляє бруд або пил, а внутрішня «начинка» залишається без належного захисту. В такому стані «залізо» може бути пошкоджено навіть випадковим дотиком, а це виллється в більш дорогу лагодження з додатковою діагностикою. Головне, не намагайтеся все виправити своїми руками! Як мінімум це небезпечно для самого девайса і вимагає від користувачів певних знань і підготовки.

57a083116f691

Найкращим варіантом у такій ситуації буде звернення в спеціалізовані компанії до професіоналів з комп’ютерної техніки. Ми надамо вам всі необхідні послуги р. в Київ і по території України. Ми робимо свою роботу терміново, недорого і якісно!

Ремонт корпусу ноутбука

Ціна на ремонт ноутбука або корпусу ноутбука є цілком доступною для середньостатистичного жителя нашої країни. Тому, не починайте відновлювальні роботи самостійно і сміливо звертайтеся в сервісні компанії за допомогою при виникненні найменших проблем з вашим пристроєм. Нашими фахівцями виконуються наступні послуги:

  • ремонт чи заміна корпусу ноутбука – при важких ушкодженнях і ударів по техніці;
  • заміна петель пристрою – найчастіше вони ламаються при відкриванні та закриванні мобільного комп’ютера або з причини серйозних механічних пошкоджень, наприклад, під час падіння.

Ми маємо в своєму штаті кваліфікованих фахівців, які виконають для вас всі необхідні роботи. Телефонуйте за контактним телефоном або замовте виклик майстра по формі для зворотного зв’язку. Якісні послуги та доступні ціни – це цілком реально!

Leave a Reply

*

captcha *