Ремонт комп’ютерів

Комп’ютерна техніка давно не відноситься до категорії розкоші, а вважається обов’язковим робочим інструментом», класичним способом проведення часу на дозвіллі. З допомогою персональних комп’ютерів і всесвітньої павутини сьогодні відбуваються мільярди дій, починаючи від перегляду мультфільмів, закінчуючи активним обміном даних на відстані. Тільки безперебійна робота комп’ютерної оргтехніки зможе служити запорукою успішної діяльності сучасних компаній і радувати користувачів в домашніх умовах.

RemPC

Тривала або неправильна експлуатація комп’ютерів іноді призводить до несправності в роботі техніки, що тягне за собою ремонт комп’ютерів технічного або програмного характеру. Гарантувати надійний ремонт комп’ютерної техніки, ліцензійну установку програм та програм, надійний захист даних, що зберігаються на ПК, може тільки професійний комп’ютерний сервіс.

Коли пора звертатися за допомогою до комп’ютерного майстра?

Досить часто при роботі з комп’ютером користувач помічає, що програмне забезпечення функціонує не на належному рівні, комп’ютер «підвисає» дуже довго «думає» задані операції і т. д. Буває, обладнання просто самостійно відключається, при включенні відмовляється функціонувати без будь-яких явних причин. Всі ці ознаки свідчать про те, що Вам необхідний ремонт ПК. Варто звернути увагу на свій ПК, якщо він почав сильно нагріватися в процесі роботи або гуде.Поява синього екрану з незрозумілих цифровим та літерним шифром також підказує користувачеві, що техніці необхідний професійний «доктор» – майстер з ремонту комп’ютерів.

Найбільш часті поломки комп’ютерів

Найчастіше, більшість звернень в комп’ютерний сервіс-центр відбувається згодом необережного поводження з технікою, відсутності елементарного дотримання правил експлуатації, що тягне за собою ремонт комп’ютера.

Причини виникнення несправності комп’ютерів:

 • Перегрів або згоряння обладнання, пов’язані із зайвою запиленістю, попаданням шерсті домашніх тварин у нутрощі системного блоку.
 • Тріщини на матрицях екрану.
 • Клавіатура або інше обладнання, залитий рідиною, що приводить до моментальної поломки або поступової корозії деталей в корпусі.
 • Розхитані гнізда, механічні пошкодження корпусу.
 • Зараження вірусами, шляхом підключення несправних зовнішніх девайсів до USB-портів або недостатня захищеність антивірусною програмою.

Комплектуючі, які найчастіше потребують ремонту:

 • Материнська плата.
 • Блок живлення.
 • Відеокарта.
 • Аудіокарта.
 • USB роз’єм.
 • Аудіо роз’єм.

Якісний ремонт комп’ютера

Якщо порівнювати здійснення налагодження роботи локальних мереж та ремонт комп’ютерів, вироблений дилетантами з аналогічними операціями здійснюються професіоналами, перевага незаперечно. Досвідчений комп’ютерний майстер, який за роки роботи досконало вивчив особливості внутрішнього устрою ПК, нюанси та особливості усунення проблем, здатний здійснити заміну жорсткого диска або будь-яких комплектуючих, провести якісну діагностику пристрої, ремонт материнської плати, виконати ювелірну роботу по зачистці і відновлення контактів, виконати якісний ремонт ПК в цілому.Для власників оргтехніки, яким необхідний ремонт комп’ютерів в Києві, не знайти надійного партнера, ніж сервісний центр. Ми є лідерами на вітчизняному ринку надання комп’ютерних послуг, а тому можемо гарантувати наявність повного асортименту комплектуючих для ПК на власних складах, максимально термінове отримання відновленої техніки власнику, а також якісний ремонт комп’ютерів будь-якої складності.

Leave a Reply

*

captcha *