Ремонт комп’ютерів

З ремонтом комп’ютерів або необхідністю його налаштування рано чи пізно доведеться зіткнутися кожному користувачеві. Комп’ютери стали незамінними на роботі і є предметом для ігор і розваг будинку. Практично в кожній сім’ї є як мінімум персональний комп’ютер або ноутбук, не кажучи про фірми і різні організації. Комп’ютери стали незамінними помічниками людини. Але як і будь-яка техніка, комп’ютер може зламатися в будь невідповідний момент і ви можете залишитися без роботи а ваші діти без ігор.

Computer repair

Комп’ютер не подає ознак життя і йому необхідний терміновий ремонт, але куди звернутися? Пропозицій, з ремонту багато. Практично на кожному стовпі і вашому під’їзді, в кожній газеті, можна знайти оголошення типу «ремонт комп’ютерів, заправка картриджів, встановлення програмного забезпечення». Пропозицій по ремонту та обслуговуванню комп’ютерів безліч, але дійсно якісний ремонт комп’ютерів можуть запропонувати далеко не всі.

У більшості випадків комп’ютерна допомога пропонується людьми, які не можуть похвалитися високим професіоналізмом і достатніми знаннями в цій сфері. Такі «майстри» користуються низьким рівнем комп’ютерної грамотності населення.

Якщо ваш комп’ютер знаходиться на гарантії, ви можете звернутися в сервісний центр фірми, де він був придбаний, і провести безкоштовний ремонт комп’ютера. Вам необхідно буде спочатку доставити і здати комп’ютер на діагностику. Через кілька днів або навіть тижнів вам дадуть відповідь, Ви потрапляєте під безкоштовний гарантійний ремонт комп’ютера чи ні. Найчастіше в безкоштовному ремонті просто відмовляють, зважаючи неправильної експлуатації і зроблять ремонт вашого комп’ютера на платній основі. Після діагностики вам скажуть, що причина несправності не потрапляє ні під один пункт умов гарантійного обслуговування, які зазвичай написані дрібним шрифтом на задній боці гарантійного талона, з вашим підписом. У поломці, зі слів сервісного центру, виявляється винен сам користувач. Більшість сервісних центрів з ремонту комп’ютерів навмисно не виконують умови гарантійного обслуговування, знаходячи для цього тисячі відмовок. Чому?

Гранично Все просто. Виконуючи гарантійний ремонт – фірма несе додаткові витрати, а сьогодні кожна компанія прагне позбутися від зайвих витрат. Заміна несправних комплектуючих для сервісних центрів є такими витратами. Гарантійний ремонт комп’ютерів не приносить прибутку для фірми, а їх витрати на ділі доводиться покривати вам.

Якщо Вас не влаштовує сервісне обслуговування у фірмі, де ви придбали комп’ютер, не втрачайте час на суперечки з їх представниками. Фірма, яка не бажає виконувати ремонт по гарантії, з юридичної сторони швидше виявиться правою, так як у них є ваш підпис.

Так чи інакше, здавши вашого незамінного помічника «гарантійний ремонт» не ви побачите його, в кращому випадку тиждень, а в гіршому кілька місяців. Але Вам потрібен ваш комп’ютер в робочому стані вже завтра чи сьогодні. Для цього потрібно оперативний ремонт, який здійснюють наші інженери. Найскладнішу несправність в комп’ютері можна усунути протягом кількох годин, а не місяців, як стверджують деякі «майстра». І не важливо чим викликана поломка, будь то коротке замикання або падіння системного блоку з другого поверху на бетонну підлогу. Єдиною причиною, по якій можна зробити ремонт оперативно, це відсутність необхідних для заміни комплектуючих, що для нас не проблема.

Ми здійснюємо швидкий і якісний ремонт комп’ютерів на дому. Ми використовуємо для заміни що вийшли з ладу комплектуючих тільки перевірені бренди. Не в наших інтересах ставити колишні у вживанні комплектуючі, сумнівного виробництва. Використання неякісних деталей, є причиною численних поломок надалі. Багато новоспечені комп’ютерні фірми вважають вигідним встановлення неякісних деталей, що надалі приведе до повторного звернення в сервісний центр, але у нас трохи інше розуміння нашої роботи. Для нас важлива репутація і ми зробимо так, щоб ваш комп’ютер працював без збоїв як можна довше. Якщо Ви залишитеся задоволені нашою роботою, ви будете розповідати своїм знайомим, яким потрібен ремонт комп’ютерів на дому, про нашу компанію і вони звернуться до нас за допомогою, а ми тим самим розширимо нашу клієнтську базу.

Основною причиною несправності комп’ютера є програмний збій, який можна усунути на місці і лише у виняткових випадках для проведення ремонтних робіт необхідно забирати комп’ютери з собою. Але навіть і в таких випадках, ремонт комп’ютерів не займе багато часу. Рахунок тут йде від декількох годин до двох днів.

Якщо у вас проблема з комп’ютером і Вам потрібна комп’ютерна допомога тоді терміново телефонуйте нам. Чим раніше ви зателефонуйте, тим швидше ваш електронний друг буде знову в порядку. Багато фірм стверджують, що у них найдешевші ціни на ремонт, але коли ваш комп’ютер доставлять в сервісний центр, раптом з’ясується, що поломка набагато складніше і вимагає додаткових витрат. Ситуація на ринку сервісного обслуговування скрізь однакова. не витрачайте час на пошуки більш вигідних пропозицій, ціни скрізь однакові, але оперативністю і якістю можуть похвалитися не багато.

Не варто чекати, коли Ваш комп’ютер зламається, збережіть наші контактні дані ви в будь-який момент зможете скористатися нашими послугами або отримати безкоштовну консультацію.

Роботи з ремонту комп’ютерів на дому і в сервісному центрі виконуються досвідченими фахівцями, які використовують новітнє обладнання для ремонту ПК і спеціалізоване програмне забезпечення.

Якщо ви не можете визначити, яка послуга необхідна для ремонту комп’ютера у вашій ситуації, зателефонуйте по телефону  і ми безкоштовно вас проконсультуємо з будь-яких питань, пов’язаних з комп’ютерною технікою та можливе з нашою допомогою вам вдасться самостійно усунути несправність. Також Ви завжди можете звернутися в наш сервісний центр по ремонту комп’ютерів. Наші фахівці обов’язково Вам допоможуть!

Leave a Reply

*

captcha *