Ремонт кавоварок

Як же приємно, прокинувшись зранку, не витрачати час на приготування підбадьорливого еліксиру, а просто спостерігати за тим, як це зробить професіонал – кавоварка.

Кавоварка або кавоварка – складний електронно-механічний пристрій, який, як і багато інші електроприлади, на жаль, ламаються. Для любителів кави вранці – неприємність, для власників ресторанів і кафе – відсутність доходу.

DSCN8899

Потрібно ремонтувати кавоваркуІ чи можна робити це, не вдаючись до допомоги фахівців?

Звичайно, можна не витрачати час на відновлювальні роботи і відразу відправиться в магазин за новим агрегатом, особливо якщо давно мріяли оновити кухонний асортимент техніки. Але якщо поломка для вас стала неприємною несподіванкою, то краще всього зайнятися її ремонтом. Тим більше, що вартість ремонту в рази менше, ніж ціна нової кавоварки.

Приступати до ремонту самостійно можна тільки в тому випадку, якщо ви досвідчений спеціаліст або неодноразово проводили подібні маніпуляції. Тоді не складе труднощів визначити причину поломки і замінити зламану деталь. Якщо такими навичками не володієте – довірте ремонт справжнім фахівцям нашого сервісу.

Ремонт кавоварок таких брендів як: Saeco, Delonghi, Bosch, Siemens, Krups, Gaggia, Zelmer, Saturn, Zelmer в нашій столиці, місті Києві.

Ваші дії, коли кавоварка перестала радувати смачною кавою:

— перш за все, не панікуйте, і приготуйте каву «по-старому» в турці;

— насолоджуючись кави, пошукайте паспорт на виріб, щоб перевірити термін гарантії. Якщо гарантійний термін ще діє, сміливо вирушайте в сервісний центр. Термін вичерпано? Тоді вам до нас.

До нашим майстрам ви можете звернутися з несправною кавоваркою самих різних брендів і виробників: Gaggia, Bosch, Aurora, De’longhi, Jura, Kenwood, Krups, Philips, Saeco, Gorenje, Saturn, Electrolux, Miele, Siemens, Dolce gusto та інших.

Основні причини коли слід виконати ремонт кавоварок, з якими звертаються до нас в сервіс:

— агрегат перестав молоти каву (поломка кавомолки);

— не нагрівається вода (несправність бойлера);

— замість ароматної кави витікає вода (можливі несправності помпи, клапана або прокладок);

— машина не вмикається, або не виконує заданих програм (проблеми можуть бути викликані несправністю процесора, прошивання, плати).

— знижується міцність напою.

Будь-яка з перерахованих проблем чи будь-яка інша несправність – не привід позбавляти себе ароматного напою. Наші спеціалісти готові у найкоротші терміни виправити несправності будь-якої складності.

Алгоритм дій, відповідно до яких проводиться ремонт кавоварок в нашому сервісному центрі:

— візуальний огляд і діагностика. Дана послуга безкоштовна, навіть якщо клієнт надалі відмовиться від проведення ремонтних робіт.

— визначення несправності і приблизний підрахунок вартості послуг ремонту;

— власник несправної кавоварки інформується про термінах і ціною;

— ремонт і контрольне тестування;

— видача відновленого обладнання з гарантією.

Чому варто звернутися до нас?

Незаперечними перевагами нашого сервісного центру є кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом, наявність технічної бази та комплектуючих, доступна вартість на послуги, гарантія якості.

Ми дорожимо кожним клієнтом.

Leave a Reply

*

captcha *