Ремонт кавомашин

Кавомашини зайняли на кухнях квартир і офісів гідне місце серед іншої побутової техніки. Щоб це високотехнологічне обладнання справно виконувала свої функції і радувало власників приготуванням смачного напою, важливо вчасно звертати увагу на проблеми і вирішувати проблеми з очищенням внутрішніх блоків.

100139872_w640_h640_microbar_44

Ремонт кавоварок в Києві

  • Сервісний центр по ремонту кавових машин – майстерня оперативно і ефективно ремонтує кавоварки будь-якої складності. Майстри виконують якісний ремонт кавоварки Jura, La Pavoni, Saeco, Delonghi, San Marco, Bosch, Krups, Nespresso, Siemens, Marzocco, Gaggia, Nuova Simonelli, Spidem, Philips, Rancilio, Melitta в Києві на кращих умовах.
  • Ремонт кавоварки потрібен, якщо з’явилася потреба в заміні дефектних частин агрегатів і вузлів, а також якщо деталі кавоварок досягли максимальної ступеня зносу. Фахівці майстерні проведуть цілий комплекс ремонтних робіт, які передбачають очищення пристрою від накипу і кавового жиру. Майстри змажуть робочий блок кавового обладнання, видалити нашарування з бойлера і помпи, приберуть відкладення з внутрішньої частини робочого блоку.
  • Крім декальцинації майстри зможуть виконати чистку дозаторной системи, продезінфікувати машину від бактерій, провести чистку дренажного каналу.
  • Іноді ремонт кавоварок (Київ) передбачає ремонт корпусу, заміну ручок і кнопок, пластикових деталей і важелів-перемикачів. Також фахівці майстерні проведуть заміну або капремонт бункерів води і кави, замінять фільтри. Добре піддаються ремонту неполадки з електричними кабелями і виделками кавоварок.
  • Більш складний ремонт кавоварок вимагає акуратної розбирання механізму: це налагодження гідросистеми, ремонт регулятора, крана або клапана, трійника або лічильник води. Також можна довірити фахівцям заміну штуцера або помпи, диспенсера і трубок, різноманітних ущільнювачів і перехідників, затискачів та фіксаторів. Підлягають заміні бойлер з пароблоком і теплообмінником.
  • По силам майстрам і ремонт професійних кавових машин: після звернення в сервісний центр будь кавова машина буде як новенька.

Ремонт кавоварок

Вартість робіт по ремонту кавового обладнання відповідає складності проблеми: ціни залишаються цілком доступними для всіх. Крім якісного ремонту майстри зможуть запропонувати купити фірмові запчастини для кавоварок за помірними розцінками.

Leave a Reply

*

captcha *