Ремонт JCM

Розглянемо ремонт купюроприймачів JCM на прикладі JCM DBV-300.

dbv-300

Для купюроприймачів JCM DBV-3x є можливість заміни сенсора Guide DR, мотора DC для серії DBV-3x, зубчастого колеса GEAR DR, плати датчиків R Sensor PCB Assy, зубчастого ременя 170MXL W4.0. А також, у разі необхідності, можна виконати ремонт плат (плати датчиків R, процесора R, магнітних елементів R, живлення 24 В і малої плати R).

Якщо не функціонує укладальник грошей, то потрібен повний розбір апарату, і краще всього в цьому випадку звернутися до професіоналу.

Причиною цієї несправності стає поломка полого штирька, який повинен фіксувати колесо на редукторном валу і приводити в рух стекер. При поломці колесо розташовується вільно, і машина не працює.

Коли апарат погано бере сторублевые купюри, оновлюється прошивка.

Останню версію прошивки для JCM DBV-3x і спеціальну програму можна скачати з мережі.

Якщо виникають труднощі при прийомі інших купюр (10, 50 і 1000 рублів), то потрібно почистити оптичні елементи і відбивачі. Також, необхідна додаткове калібрування і прошивка. Весь процес прошивки JCM DBV-3х описаний нижче.

Для роботи з JCM DBV-3х потрібен комп’ютер з COM-портом, кабель IFU або ЕКЮ для приєднання комп’ютера, програма eup dwn (Win), джерело живлення з кабелем (+12 В) і прошивка. Архів з програмою eup dwn і прошивкою викачуються і розпаковуються. Купюроприймач з’єднується з комп’ютером.

Далі включаються мікроперемикачі DIP SWICH 1 (перший, шостий, сьомий і восьмий знизу). Після чого DBV-3х підключається до блоку живлення (четвертий і десятий контакт на «землю», третій – на +12 В). Після цього до купюроприемнику під’єднується провід для перезапису RJ-45 DOWNLOAD DONGLE на комп’ютері відкривається програма DOWNV120.exe і вибирається потрібний СОМ-порт. Швидкість перезапису – 38400, кнопкою BROWZE у вікні FILE NAME вибирається bin файл прошивки і натискається кнопка СТАРТ. По закінченні натискається кнопка ОК. Купюроприймач відключається в зворотному порядку. Від’єднуються перемикачі DIPSWICH 1 і т. д.

Важливо знати, що існують різні версії програми eup dwn. Так, eup dwn V121 (WIN) працює під управлінням ПРОЅ Windows XP, а eup dwn V120 (WIN) призначена для більш старих ОС (Windows 98SE, MS DOS, Windows Millennium).

Після перепрошивки JCM DBV-3х, його калібрування можна не проводити.

Якщо є можливість доступу для підключення, то оновлення пошивки можна зробити на місці. У само собою, в цьому випадку купюроприймач не потрібно підключати до блоку живлення.

Leave a Reply

*

captcha *