Ремонт і запчастини для колясок BEBECAR

На вітчизняному ринку користуються великим попитом дитячі коляски португальської відомого виробника компанії BEBECAR. Дійсно вироби радують своїм відмінною якістю збірки, фірма постійно впроваджує нові технологічні рішення щодо виробництва більш удосконалених механізмів і вузлів. Коляски торгової марки BEBECAR зачаровують своїм дизайном і коштують відносно недорого.

Z_12

Придбавши такий товар, ви можете розраховувати на тривалий і безпроблемний термін експлуатації.

Коляски мають поліпшені інженерні конструкції. Використовуються антиалергенні матеріали і надійна фурнітура. Сучасна дитяча продукція в європейських країнах проходить ретельний контроль і завжди сертифікується. Дані португальські коляски володіють відмінною маневреністю, у них плавний хід пружинна амортизаційна система і збільшені пневматичні колеса.

Продукція добре підходить для експлуатації за нашими тротуарами.

Але, незважаючи на всі переваги колясок Bebecar і висока європейська якість, в конструкціях знаходиться багато рухливі деталей і механізмів, які мають властивість зношуватися і розсипатися. Відмінна адаптованість до наших умов нівелюється часом недбалим ставленням до виробів зі сторони власників. У будь-якому випадку засмучуватися не варто, тому що ремонт Bebecar виконують швидко і оперативно співробітники спеціалізованих центрів, куди відразу при виявленні несправностей варто звертатися.

В дитячих колясках вітчизняного та імпортного виробництва часто ламаються каркаси.

Справа все в тому, що вироби часом експлуатуються з порушенням інструкцій. Дитячі коляски розраховані на певний вік дітей і по мірі того як росте малюк варто оновлювати його транспортний засіб. Це необхідно хоча б для більш комфортних прогулянок. Часом у візках, призначених для немовлят батьки катають вгодованих «годовасиков».

Якщо каркас розрахований виробником на десять кілограм, а в коляску ще покласти сумку з продуктами, а так завжди чинять після відвідування супермаркетів, то він не витримує і торгова марка «BEBECAR» тут зовсім не при чому. Треба розуміти, що це дитячий «транспорт» і мамам для походу в магазин слід брати з собою більш сильну половину людства, щоб уникнути проблем. Якщо вже сталася поломка дитячої коляски, то завжди можна оперативно придбати запчастини для BEBECAR в сервісному центрі, який здійснює свою діяльність у Москві.

На офіційному сайті організації ви можете замовити потрібні комплектуючі, а краще звернутися за ремонтом до фахівців, якщо відчуваєте, що самостійно зробити нічого не вийде. Багато поломки дитячих колясок взагалі не піддаються домашньому ремонту, особливо коли мова йде про європейських виробах. Найчастіше поломки виникають з колесами, тому що вони беруть на себе все навантаження.

Також передні колеса спеціально робляться з поворотними механізмами, щоб в процесі зміни напрямку руху коляски вдавалося не розбудити дитину. При інтенсивній експлуатації може знадобитися ремонт колісної пари Bebecar на увазі розбалансування. Часто камені та інші предмети потрапляють в колісні пари, і відбувається більш інтенсивний знос деталей.

Португальська виробник подбав про те, щоб на ринку завжди були запчастини для BEBECAR і поширюються вони через сервісні центри обслуговування. Стоять комплектуючі недорого, найголовніше відразу звертатися за перших ознак несправностей до фахівців, щоб надалі не довелося здійснювати заміну цілих вузлів і механізмів, коли можна обійтися установкою однієї износившейся деталі.

Leave a Reply

*

captcha *